WpółDrogi Festival. III konkurs (dziś do 20:00)

Dziś koncertem Mateusza Pospieszalskiego Trio rozpoczyna się IV WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym. Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie. Do wygrania bilety na koncert niedzielny. Termina nadsyłania odpowiedzi 15 sierpnia do godz. 20:00.
Jak smakuje ulubiona czekolada Pana Wojtka? Tego dowiemy się już w niedzielę w synagodze podczas koncertu kazimierzanina Wojciecha Bochry. Jako przedsmak tego, co będzie się działo - dwa teledyski – oba pod tym samym tytułem „I love czekolada”.
- Projekt „I Love Czekolada” tworzą utwory łączące klasyczny wokal z delikatnymi i przepełnionymi emocjami brzmieniami akordeonu i fortepianu. Styl muzyczny jaki reprezentuje sobą cały projekt można określić jako stricte muzyka filmowa z nieco offowymi brzmieniami tworzonymi przez nietypowe połączenia dźwięków. Klimat jaki oddaje muzyka jest pełen mistycyzmu i magii już od usłyszenia pierwszych dźwięków, które wydają się niejako drzemać w duszach muzyków, z których głębi wypływa muzyka – czytamy w zapowiedzi.
Koncert „I love czekolada” Wojciecha Bochry w niedzielę 16 sierpnia o godzinie 19:00 w synagodze przy ul. Lubelskiej.
Bilety można nabyć lub zarezerwować w Dawnej Synagodze ul. Lubelska 4 codziennie w godzinach 10:00-18:00 tel.: 81 881 08 94, 692 578 677, e-mail: kazimierz@jewish.org.pl
KONKURS!
Zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Dwie podwójne wejściówki powędrują do osób, które w sposób najbardziej interesujący odpowiedzą na pytanie konkursowe:
Dlaczego chciałbym uczestniczyć w koncercie Wojciecha Bochry „I love czekolada” organizowanym w synagodze w ramach WpółDrogi Festival 2020?
Na odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl  z dopiskiem KONKURS czekamy dziś 15 sierpnia do godziny 20:00. Ogłoszenie wyników jutro na łamach naszego portalu.
WYNIKI II KONKURSU
Bilety na sobotni koncert kwartetu smyczkowego Ladies wygrali pani Halina Potoczek i pan Maks Skrzeczkowski. Gratulujemy! Bilety do odbioru w synagodze przed koncertem.
Nagrody ufundował organizator festiwalu Agencja ArtBiz.

WpółDrogi Festival 2020
14 sierpnia godz.19:00 Mateusz Pospieszalski – EMPE3 Project
Bilety: Przedsprzedaż: 50 zł. W dniu koncertu: 60 zł.
15 sierpnia 2020 godz. 19:00 Kwartet smyczkowy Ladies
Bilety: Przedsprzedaż: 40 zł. W dniu koncertu: 50 zł.
16 sierpnia 2020 godz. 19:00 Wojciech Bochra. I Love Czekolada project
Bilety: Przedsprzedaż: 40 zł. W dniu koncertu: 50 zł.
Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym WpółDrogi Festival.

Skomentuj


Mapa

Festiwale

WpółDrogi Festiwal


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę