WpółDrogi Festival. III konkurs (dziś do 20:00)

Dziś koncertem Mateusza Pospieszalskiego Trio rozpoczyna się IV WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym. Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie. Do wygrania bilety na koncert niedzielny. Termina nadsyłania odpowiedzi 15 sierpnia do godz. 20:00.
Jak smakuje ulubiona czekolada Pana Wojtka? Tego dowiemy się już w niedzielę w synagodze podczas koncertu kazimierzanina Wojciecha Bochry. Jako przedsmak tego, co będzie się działo - dwa teledyski – oba pod tym samym tytułem „I love czekolada”.
- Projekt „I Love Czekolada” tworzą utwory łączące klasyczny wokal z delikatnymi i przepełnionymi emocjami brzmieniami akordeonu i fortepianu. Styl muzyczny jaki reprezentuje sobą cały projekt można określić jako stricte muzyka filmowa z nieco offowymi brzmieniami tworzonymi przez nietypowe połączenia dźwięków. Klimat jaki oddaje muzyka jest pełen mistycyzmu i magii już od usłyszenia pierwszych dźwięków, które wydają się niejako drzemać w duszach muzyków, z których głębi wypływa muzyka – czytamy w zapowiedzi.
Koncert „I love czekolada” Wojciecha Bochry w niedzielę 16 sierpnia o godzinie 19:00 w synagodze przy ul. Lubelskiej.
Bilety można nabyć lub zarezerwować w Dawnej Synagodze ul. Lubelska 4 codziennie w godzinach 10:00-18:00 tel.: 81 881 08 94, 692 578 677, e-mail: kazimierz@jewish.org.pl
KONKURS!
Zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Dwie podwójne wejściówki powędrują do osób, które w sposób najbardziej interesujący odpowiedzą na pytanie konkursowe:
Dlaczego chciałbym uczestniczyć w koncercie Wojciecha Bochry „I love czekolada” organizowanym w synagodze w ramach WpółDrogi Festival 2020?
Na odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl  z dopiskiem KONKURS czekamy dziś 15 sierpnia do godziny 20:00. Ogłoszenie wyników jutro na łamach naszego portalu.
WYNIKI II KONKURSU
Bilety na sobotni koncert kwartetu smyczkowego Ladies wygrali pani Halina Potoczek i pan Maks Skrzeczkowski. Gratulujemy! Bilety do odbioru w synagodze przed koncertem.
Nagrody ufundował organizator festiwalu Agencja ArtBiz.

WpółDrogi Festival 2020
14 sierpnia godz.19:00 Mateusz Pospieszalski – EMPE3 Project
Bilety: Przedsprzedaż: 50 zł. W dniu koncertu: 60 zł.
15 sierpnia 2020 godz. 19:00 Kwartet smyczkowy Ladies
Bilety: Przedsprzedaż: 40 zł. W dniu koncertu: 50 zł.
16 sierpnia 2020 godz. 19:00 Wojciech Bochra. I Love Czekolada project
Bilety: Przedsprzedaż: 40 zł. W dniu koncertu: 50 zł.
Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym WpółDrogi Festival.

Skomentuj


Mapa

Festiwale

WpółDrogi Festiwal


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę