Aktualności dla "bistro Trzeci Księżyc"

Nowy Rok w Trzecim Księżycu! Zapraszamy na specjalny akustyczny koncert warszawskiego kwintetu, który zwie się kwartetem, czyli Hollow Quartet.

Olbrzym i kurdupel (PL) & Willi Hanne (DE), free jazz w Trzecim Księżycu. Sobota 10 grudnia. 20:00.

Mawia się, że muzyka i miłość to fale tego samego oceanu i właśnie te słowa potwierdzi i udowodni Eduardo Agni. Światowej sławy muzyk, urodzony w 1966 roku w Sao Paulo, w Brazylii.

Przed nami długo oczekiwany koncert trio grającego muzykę cudownej przeszłości. Muzykę lat 20. Usłyszymy piosenki pełne pasji, tęsknoty, energii i zaangażowania, Muzyka francuska „Carnet de voyage” wypełni Jatki na Małym Rynku. Magia, świece i doskonałe, energetyczne i kojące dźwięki. Muzyka duszy. Kolejne Księżycowe wydarzenie, kontemplujące spokojne i pełne wrażliwości i uwagi życie.

Księżycowe oświecenie i NeoKlez! O Andrzejkach nie wspominamy ani słówkiem... Duma! Cuda! Energia! Księżycowe oświecenie! Przyjaźń! Otwartość! Będzie ciasno...

Tym razem na Księżycowej Scenie wystąpi Arek Zawiliński – hipsterska inkarnacja samego Boba Dylana – bluesman, kowboj, poeta drogi – autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta.

Korzeń został już zaczarowany, teraz pora na Księżyc. Koncert pełen pełni.


Czterech muzyków, cztery didjeridoo, cztery historie łączące się w jedną opowieść spod znaku "Didjeridoo.pl"

Tym razem w Trzecim Księżycu koncert szwedzkiego songwrittera Joakima Hanssona, który po sukcesie wiosennej trasy koncertowej, wyrusza w kolejną.

Madame JeanPierre i ich akustyczny jazz zaczarują Jatki i działający tam od niedawna Trzeci Księżyc.

Dziś Trzeci Księżyc nad Kazimierzem wzejdzie nad Małym Rynkiem przy dźwiękach jazzu. W klimatycznych wnętrzach bistro w Jatkach koncert grupy Jazz in Duo. Początek o 20.00.

W Kazimierzu rusza Księżycowy Klub Komediowy, czyli  w zasadzie następuje reaktywacja Kazimierskiego Klubu Komediowego w Trzecim Księżycu.

Trzeci Księżyc zaprasza na solowy koncert australijskiego artysty Phillipa Brackena. Będzie to już drugie kazimierskie spotkanie z tym artystą. Dwa metry najprawdziwszej muzycznej księżycowej podróży - to najwyższy muzyk występujący dotychczas na scenie Przystanku Korzeniowa,  gdzie miał miejsce pierwszy bardzo  udany jego koncert.

Trzeci Księżyc Lokal Bistro (Mały Rynek 1) zaprasza na niesamowitą muzyczną ucztę oraz prawdziwą bałkańską energetyczną fiestę. Pierwszy raz w Kazimierzu niesamowity energetyczny koncert rodem z Guca – największego bałkańskiego festiwalu trębaczy.

Król Kazimierz zniknął z Rynku po festiwalu kapel, ale już w niedzielę pojawi się na Małym Rynku. 31 lipca rusza w Kazimierzu inicjatywa  lokalnych kramów miejskich „Śniadanie z Królem”.

Pokaż stopkę