Świece i piosenka francuska w Trzecim Księżycu

Przed nami długo oczekiwany koncert trio grającego muzykę cudownej przeszłości. Muzykę lat 20. Usłyszymy piosenki pełne pasji, tęsknoty, energii i zaangażowania, Muzyka francuska „Carnet de voyage” wypełni Jatki na Małym Rynku. Magia, świece i doskonałe, energetyczne i kojące dźwięki. Muzyka duszy. Kolejne Księżycowe wydarzenie, kontemplujące spokojne i pełne wrażliwości i uwagi życie.

Piosenka francuska, dumna i romantyczna uwodzi bez względu na epokę, w jakiej powstała - pisze o projekcie Lydie Kotlinski, spirytus movens wydarzenia.

„Carnet de voyage” zabiera nas w retrospektywną podróż od lat dwudziestych do czasów obecnych, co stanowi wyjątkową okazję, aby ponownie odkryć tę część muzycznej kultury francuskiej, jej specyficzną naturę, akcent i bogatą paletę kolorów.

Zespół tworzą muzycy, którzy dali się już poznać w innych projektach muzycznych goszczących na kazimierskiej ziemi, między innymi słyszeliśmy ich w zespole Miąższ oraz chórze gospelowo - afrykańskim Łontanara.

Lydie Kotlinski - glos
Izabella Senko - wiolonczela
Sebastian Pikula - gitara

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, decyduje kolejność rezerwacji
REZERWACJA: sms 502 722 432, korzeniowa@kazimierzdolny.pl
START: 3 grudnia 2016, godz. 20:00
MIEJSCE: Trzeci Księżyc Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny
WSTĘP: 20 pln

 

Tekst i foto: Trzeci Księżyc

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę