Trzeci Księżyc: Niech się śmieje, co się chce!

W Kazimierzu rusza Księżycowy Klub Komediowy, czyli  w zasadzie następuje reaktywacja Kazimierskiego Klubu Komediowego w Trzecim Księżycu.

Trzeci Księżyc zaprasza na kolejną odsłonę kazimierskich spotkań ze śmiechem w roli głównej. W najbliższą sobotę gościem Księżycowej Sceny Komediowej będzie dziewczyna z sąsiedztwa Mademoiselle Magda Kubicka!

To założycielka i liderka Kabaretu Nomen Omen, który na swoim koncie ma ponad 150 występów na terenie całego kraju. Ćwierćfinalistka programu Mam Talent. Pilna uczestniczka korepetycji u takich mistrzów, jak: Kabaret Smile, Kabaret Ani Mru Mru, Ewy Błachnio (były Kabaret Limo) czy też Tomasza Nowaczyka (Kabaret Czesuaf). Liderka audycji komediowych na antenie FunRadio.Fm. Jej fascynacja standupem zaowocowała specjalnym programem autorskim "Teoria ewolucji", który nomen omen doskonale pasuje do księżycowej rzeczywistości.

Niech się śmieje, co się chce!

Kiedy: sobota 27 sierpnia godz.    20:00
liczba miejsc ograniczona
rezerwacja: e-mail: korzeniowa@kazimierzdolny.pl
Trzeci Księżyc Lokalne Bistro  Mały Rynek 1  Kazimierz Dolny
wstęp 1,5 dychy


Tekst i foto: Trzeci Księżyc

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę