Trzeci Księżyc - melodie starego świata

Skomentuj (4)

Trzeci Księżyc Lokal Bistro (Mały Rynek 1) zaprasza na niesamowitą muzyczną ucztę oraz prawdziwą bałkańską energetyczną fiestę. Pierwszy raz w Kazimierzu niesamowity energetyczny koncert rodem z Guca – największego bałkańskiego festiwalu trębaczy.

Magda Navarrete & Caravana Banda to wybuchowa mieszanka muzyki europejskiej. Fascynujący gypsy jazz z nutką bałkańskich korzeni oraz tańca i muzyki flamenco z lekkimi orientalnymi wpływami. Zespół łączy w sobie musicalowy rozmach i uliczną energię.

Melodie starego świata. Rodem z cygańskich opowieści, filmów Kusturicy, muzyki bałkańskiej, kurpiowskich zawijasów i flamenco. Caravana Banda to nie tylko chłopaki z trąbami. To jedna dziewczyna i chłopaki z wielkimi trąbami, gitarą i perkusją oraz niecodzienną ideą muzyczną.

Zespół założony przez Tomasa Prusa – jednego z wokalistów kultowego w Czechach zespołu Vltava i Magdę Navarrete – znaną w Polsce i Am. Płd. wokalistkę i tancerkę. Od ponad dwóch lat zespół podbija publiczność w Czechach, na Słowacji, w Niemczech, Polsce i w Brazylii. To orkiestra pełna egzotycznych instrumentów, utalentowanych i ekscentrycznych muzyków. Piosenki zespołu są genialne instrumentalnie, chwytliwe i oryginalnie zaaranżowane. Pojawią się melodie z Rumunii, Albanii, Serbii, Hiszpanii, a nawet Brazylii, z którą zespół ma coraz więcej wspólnego.

Zainteresował się nimi producent – Ale Siqueira, z którym jadą do Sao Paulo w 2016 nagrywać swój pierwszy album. No i głos oraz taniec Magdy Navarrete. Z jednej strony śpiewa aksamitne bolera, z drugiej przeszywające nuty&flamenco, wydobywa z siebie wiele różnych głosów. Magda żongluje rytmami, stylami, melodiami, pozostając wierna swej pasji do muzyki świata. Cały koncert jest energetycznym i szalonym spektaklem muzycznym. 

Skład zespołu:
Magda Navarrete – wokale, taniec, cajon, bęben
Tomas Prusa – aranżacje, saksofon, wokale
Andrzej Lewocki – gitara
Vaclav Kalenda – trąbka
Jakub Masek – euphonium
Jiri Genrt – tuba
Marek Fedor – bombo, cajón

Kiedy: Piątek 12 sierpnia godz: 19:19
Gdzie: Trzeci Księżyc Mały Rynek 1 Jatki
Wstęp: 20 pln
Rezerwacje: Trzeci Księżyc, email: korzeniowa@kazimierzdolny.pl,
tel. 600 492 848
Liczba miejsc ograniczona

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Ders
  Kochani. .. a co dokładnie w wysoko wysublimowanym występie bałkańskiej formacji; gdzie wokalista pokla człapucząco wydając jakieś nieogarniete piski a sekcja dęta gra na nich już zbytNIO. Pytanie retoryczne, bo ma bezrybiu w tak ryba ... jak długo to może jeszcze potrwać o M Ziółkowska skromnie stuli ogon
 • Jacek z Radomia
  Turysta ma rację ,byłem słyszałem i sam również jak inni opuściłem Mały Rynek. Zachowanie tej pani rzeczywiście było nie na miejscu.
 • Turysta
  Zastanawiam się dla kogo to zaproszenie? chyba dla tych co piją piwo w jatkach.Posłuchać tej muzyki obok jatek nie można, gdyż wokalistka te go zespołu zachowała się skandalicznie wypraszając ludzi stojących na Małym Rynku .Czyżby cały Mały Rynek należał do jatek i ludzi którzy ten obiekt dzierżawią?
  • Trzeci Księżyc
   Drogi Turysto, gorący temperament Magdy Navarrete i jej sceniczny indywidualizm i nieskrępowana osobowość pozwoliły wszystkim przeżyć wiele fantastycznych emocji. Jako dzierżawcy jatek zapewniamy, że prowadzone tam działania artystyczno kulturalne, są działaniami nie mającymi wiele wspólnego z komercją i są dla nas działaniami non profit. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w jatkowym życiu w jakikolwiek sposób. Proszę wybaczyć, jeżeli został Pan urażony. Z wyrazami szacunku. Trzeci Księżyc.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę