Gorąca Brazylia w Kazimierzu? Tak!

Mawia się, że muzyka i miłość to fale tego samego oceanu i właśnie te słowa potwierdzi i udowodni Eduardo Agni. Światowej sławy muzyk, urodzony w 1966 roku w Sao Paulo, w Brazylii.

Eduardo Agni to innowacyjny gitarzysta i kompozytor, który opracował unikalny styl grania na gitarze klasycznej. Dokonał wybitnych nagrań muzyki instrumentalnej i grał w najważniejszych salach koncertowych Brazylii. Stworzył nowy gatunek muzyczny w połowie drogi między jazzem, a muzyką klasyczną. W jego kompozycjach odnajdziemy silny wpływ minimalizmu brazylijskiego, muzyki folk i world music.

Dotychczas koncertował w ponad 20 krajach, a po serii występów w Polsce przyszedł czas na Kazimierz. Zapraszamy do Trzeciego Księżyca, taka okazja może się nie powtórzyć…

9 grudnia
Trzeci Księżyc Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny (budynek zabytkowych Jatek Koszernych)
liczba miejsc ograniczona
rezerwacje: sms 502 722 432 / korzeniowa@kazimierzdolny.pl
wstęp 20 pln

 

Źródło: Trzeci Księżyc

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę