Aktualności dla "Bieg Szlak Trafi"

Nie będzie w tym roku Biegu Szlak Trafi. Pozostają indywidualne przebieżki po wąwozach i pielęgnowanie formy na następny rok.

W tegorocznym Biegu Szlak Trafi wzięło udział ponad 500 zawodników, na trzech trasach. Padł też kolejny rekord!

Ponad 500 biegaczy wystartowało na trzech trasach tegorocznego Biegu Szlak Trafi. Pierwsi zawodnicy stanęli na starcie już o piątej na Wzgórzu Zamkowym w Kazimierzu. Oni też ukończyli bieg najwcześniej.

Rekordowa ilość zawodników wystartowała na 3 trasy Biegu Szlak Trafi w Parchatce.

Już po raz piąty fani biegów terenowych będą mogli zmierzyć się ze sobą, a także z wąwozami Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Kolejna edycja Biegu Szlak Trafi odbędzie się w sierpniu. To niby jeszcze dużo czasu, ale budowanie formy powoli czas zaczynać.

Biegnij albo giń! To hasło rodem z gier komputerowych próbują przenieść do realu organizatorzy zaplanowanego na koniec września przełajowego Biegu Hardcora.

Około 600 osób wystartowało w tym roku w IV Biegu Szlak Trafi w Parchatce. Na zawodników czekały kilometry tras w wąwozach, na polach i bezdrożach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Start najdłuższej trasy zorganizowano na Zamku w Kazimierzu Dolnym.

Ponad 400 osób stanęło w sobotę 1 sierpnia na starcie III Biegu Szlak Trafi w Parchatce.

Przed nami trzecia edycja imprezy Bieg Szlak Trafi. W sobotę, 1 sierpnia miłośnicy biegania spotkają się na starcie. Więcej atrakcji, przygotowanych tras oraz emocji. Do biegu gotowi, start!

Szarość nuda? Niech je szlag! Wkładaj buty! Bieg na szlak! Ponad 300 osób zastosowało się w tym roku do tej rady i stanęło na starcie II Biegu Szlak Trafi w Parchatce. Najwięcej – ponad 200 osób – wystartowało na dystansie 14 km.

Szarość nuda, niech je szlag! Wkładaj buty, bieg na szlak! – A jeśli już nie bieg, to przynajmniej kibicowanie. W sobotę 9 sierpnia wystartuje druga edycja Biegu Szlak Trafi.

Jeszcze tylko do 18 lipca trwa przyjmowanie zgłoszeń do II edycji Biegu Szlak Trafi. Start zaplanowano na 9 sierpnia.

Dokładnie 18 maja o godzinie 8.00 wystartują zapisy na drugą edycję Bieg Szlak Trafi. W tym dniu będzie można również zapisać się osobiście w Puławach podczas Biegu o Błękitną Wstęgę Wisły.

3...2...1...start!

Ponad 220 biegaczy stanęło na starcie Biegu Szlak Trafi. Trasa – pięcio- lub dziesięciokilometrowa prowadziła przez pola i wąwozy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

"Szarość, nuda niech je szlag! Wkładaj buty, bieg na szlak!" W najbliższą sobotę 3 sierpnia wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy na Bieg Szlak Trafi, który odbędzie się na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Pokaż stopkę