Bieg Szlak Trafi po raz piąty!

zobacz więcej (6)

Już po raz piąty fani biegów terenowych będą mogli zmierzyć się ze sobą, a także z wąwozami Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Kolejna edycja Biegu Szlak Trafi odbędzie się w sierpniu. To niby jeszcze dużo czasu, ale budowanie formy powoli czas zaczynać.

Organizatorzy Biegu Szlak Trafi po raz kolejny zapraszają wszystkich chętnych do zmierzenia się z trasami prowadzącymi po Kazimierskim Parku Krajobrazowym. W tej jubileuszowej edycji nie zabraknie tego, co doskonale znamy z poprzednich lat. Pojawią się także nowości.

- Nasz bieg jest dla tych, którzy chcą na chwilę oderwać się od zgiełku miasta i tych, którzy na co dzień żyją blisko natury, dla tych, którzy wąwozy znają jak własną kieszeń i dla tych, którzy chcą poznać choć odrobinę tę urokliwą krainę – pisze organizator biegu Bartek Księżak. - Dla chudych, grubych, z psem, mamą, bratem czy sąsiadem. Dla otwartych na przygodę i zabawę

Na zawodników będą czekały trzy trasy. Najdłuższa to liczący 57 km ultramaraton. Organizatorzy zastrzegają, że ten bieg będzie wymagający, nie tylko ze względu na długość, ale także liczne podbiegi i zbiegi. Oprócz tego odbędą się biegi na dwóch krótszych dystansach – 21 oraz 7 km. Wszystkie trasy połączy jedno - piękne widoki i tereny, po których poprowadzą.

Nie zabraknie także Biegu na Stok zarówno dla dzieci jak i dorosłych, Sztafety Serowej oraz pikniku i jarmarku z atrakcjami dla całych rodzin. Nowością będzie Rywalizacja Drużynowa. Zmierzą się w niej trzyosobowe drużyny, po jednym zawodniku z każdego dystansu.

 V edycja Biegu Szlak Trafi odbędzie się 5 sierpnia. Zapisy na bieg już trwają na stronie internetowej organizatora.

 Opłata startowa do 21 maja 2017 wynosi dla dystansu 7km - 35zł, dla półmaratonu - 50zł oraz dla dystansu ultra - 100 zł. Od 22 maja 2017 roku do 2 lipca 2017 roku wykupienie pakietu startowego wynosi dla 7km - 50zł, dla 21km - 70 zł i dla 57km - 120 zł

W tym roku również przy zapisach będzie można wspomóc leczenie Filipka Szajby, który urodził się z bardzo rzadką chorobą genetyczną - zespołem Aperta.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę