Bieg SzlakTrafi nie w tym roku

Nie będzie w tym roku Biegu Szlak Trafi. Pozostają indywidualne przebieżki po wąwozach i pielęgnowanie formy na następny rok.
Kazimierskie wąwozy częściej ostatnio odwiedzane między innymi z powodu epidemii Covid-19 nie doczekają się w tym roku wizyty biegaczy z różnych stron Polski. Bieg Szlak Trafi 2020 się nie odbędzie.
- Uznaliśmy, że nie jesteśmy w stanie Wam zagwarantować odpowiedniej jakości organizacji. To była trudna decyzja, jest nam żal i smutno – poinformował na profilu Biegu Szlak Trafi na Facebooku jeden z organizatorów imprezy Bartek Księżak. – Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Wierzymy mocno, że w 2021 zobaczymy się w Parchatce na kolejnej udanej edycji.
Bieg Szlak Trafi startuje sprzed Karczmy Parchatka na drogi i bezdroża Kazimierskiego Parku Krajobrazowego co roku na początku sierpnia od 2013 r. Rokrocznie gromadzi na starcie ponad 500 biegaczy z różnych stron Polski na trzech trasach: 57km, 21km, 7km. VIII Bieg Szlak Trafi dopiero za rok.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę