Bieg SzlakTrafi nie w tym roku

Nie będzie w tym roku Biegu Szlak Trafi. Pozostają indywidualne przebieżki po wąwozach i pielęgnowanie formy na następny rok.
Kazimierskie wąwozy częściej ostatnio odwiedzane między innymi z powodu epidemii Covid-19 nie doczekają się w tym roku wizyty biegaczy z różnych stron Polski. Bieg Szlak Trafi 2020 się nie odbędzie.
- Uznaliśmy, że nie jesteśmy w stanie Wam zagwarantować odpowiedniej jakości organizacji. To była trudna decyzja, jest nam żal i smutno – poinformował na profilu Biegu Szlak Trafi na Facebooku jeden z organizatorów imprezy Bartek Księżak. – Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Wierzymy mocno, że w 2021 zobaczymy się w Parchatce na kolejnej udanej edycji.
Bieg Szlak Trafi startuje sprzed Karczmy Parchatka na drogi i bezdroża Kazimierskiego Parku Krajobrazowego co roku na początku sierpnia od 2013 r. Rokrocznie gromadzi na starcie ponad 500 biegaczy z różnych stron Polski na trzech trasach: 57km, 21km, 7km. VIII Bieg Szlak Trafi dopiero za rok.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2021 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę