Bieg Szlak Trafi już w sobotę!

Szarość nuda, niech je szlag! Wkładaj buty, bieg na szlak! – A jeśli już nie bieg, to przynajmniej kibicowanie. W sobotę 9 sierpnia wystartuje druga edycja Biegu Szlak Trafi.


Bieg Szlak Trafi
to rodzinna impreza na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, gdzie zawodnikom przyjdzie się zmierzyć z trudną, zdradliwą i urzekającą zarazem trasą przez wąwozy lessowe, lasy i pola. W tym roku przed nimi dwa dystanse – 7 km lub14 km.

Imprezie towarzyszyć będzie Piknik Rodzinny przed Karczmą Parchatka i wyciągiem narciarskim. Podczas gdy dorośli będą zmagać się z trudami trasy, najmłodsi uczestniczyć będą w grach i zabawach z Myszką Norką, czarodziejskimi postaciami z Magicznych Ogrodów i animatorami z Omega Expeditions. Na stoiskach będzie można zakupić sery z mleczarni Ryki, wypieki z Piekarni Sarzyński, miody Krzemyk, a także różnorodne przysmaki z grilla, napoje i lody. Na stoisku ekspertów w dziedzinie sprzętu biegowego ze Sklepu Biegacza w Lublinie będzie można się zapytać o odpowiedni dobór wyposażenia biegacza i o nowinki w tej dziedzinie. Specjaliści ze Sklepu Ekologicznego MelBio doradzą w kwestii prawidłowej diety. A o tym, gdzie w naszym regionie biegać najpiękniej, gdzie chodzić najciekawiej, gdzie wypoczywać najlepiej, dowiecie się Państwo na stoisku Centrum Informacji Turystycznej Puławy.

Tegoroczna edycja imprezy wspiera leczenie niepełnosprawnego Filipka Szajby. Pomoc będzie można zadeklarować na stoisku akcji Biegam dla Szajby.

Plan imprezy Bieg Szlak Trafi

8 sierpnia

godz. 16.00 – 20.00 – biuro zawodów w Karczmie Parchatka

9 sierpnia

godz. 7.30 – 9.30 –
biuro zawodów w Karczmie Parchatka
godz. 10.30 – rozgrzewka przed biegiem prowadzona przez instruktora z klubu Avangarda
godz. 10.45 – uroczyste otwarcie Biegu Szlak Trafi ze specjalnym pokazem Tańca Ptaków z Magicznych Ogrodów
godz. 11.00 – start biegu na 7 km
godz. 11.10 – start biegu na 14 km
godz. 13.00 – Bieg na Stok – bieg niespodzianka
godz. 14.00 – dekoracja zwycięzców i konkurs z nagrodami dla wszystkich

Ważne: organizatorzy zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy mogą, o skorzystanie z transportu publicznego dojazd linią autobusową numer 12 (rozkład jazdy)

- Oczywiście na terenie zawodów znajduje się parking i zadbamy o to, by nikomu miejsca nie zabrakło, ale będzie nas naprawdę dużo – piszą organizatorzy.

Miejsce: Parchatka 187, obok Karczmy Parchatka i wyciągu narciarskiego (współrzędne geograficzne: N 51°22′54″ E 21°59′54).

Sponsorami nagród są:

•    Folwark Walencja
•    Kazimierski Zdrój
•    Pensjonat Kazimierski
•    Pracownia Artystyczna Sarzyński
•    SM Ryki
•    Krzemyk - Gospodarstwo Pasieczne
•    Magiczne Ogrody
•    Muzeum Nadwiślańskie
•    Boot Camp Polska
•    Sklep Biegacza Lublin
•    Pizza 108
•    Urząd Miasta Puławy

Partnerzy Bieg Szlak Trafi 2014: Miasto Puławy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach, Hufiec ZHP w Puławach, Biegam dla Szajby, Omega Expedition, Super Sport, Restauracja Parchatka.

Patronami medialnymi imprezy są: Kazimierski Portal Internetowy
, Bieganie, BiegiGorskie.pl, TVP Lublin, Kraina Lessowych Wąwozów, Run and Travel, Maratony24.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę