Bieg Szlak Trafi już w sobotę

"Szarość, nuda niech je szlag! Wkładaj buty, bieg na szlak!" W najbliższą sobotę 3 sierpnia wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy na Bieg Szlak Trafi, który odbędzie się na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

„Bieg Szlak Trafi” odbędzie się w sobotę 3 sierpnia na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Będzie to wyścig o charakterze górsko-przełajowym. Jest to pierwsza edycja imprezy, ale już teraz cieszy się ona dużym zainteresowaniem.

- Magiczna liczba 200 uczestników została przekroczona, więc zamykamy opcję rejestracji na bieg – piszą organizatorzy imprezy. - Wszystkich uczestników biegu oraz ich kibiców zapraszamy na wspólne biesiadowanie oraz skorzystanie z dodatkowych atrakcji.

Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy?

- W szczególności zadbamy o naszych milusińskich, podczas gdy ich rodzice zmagać będą się z trudami szlaku wąwozów – czytamy na stronie internetowej organizatorów. - Zawodowa przedszkolanka, pani Asia przygotuje liczne konkursy z upominkami oraz zabawy jak choćby malowanie twarzy.

Na imprezie specjalnie dla najmłodszych pojawi się także Myszka Norka, z którą czeka wszystkich maluchów nie lada zabawa. Dodatkowo na terenie Karczmy w Parchatce można będzie zagrać z rodziną w siatkówkę plażową. Będą też konkurencje sportowe na wesoło dla całych rodzin oraz losowanie nagród wśród biegaczy.

Pozostałe osoby, które nie zdecydują się zmierzyć z biegowym wyzwaniem, będą mogły wziąć udział w spacerze magicznym szlakiem wąwozów z profesjonalnym instruktorem nordic walking.

Warto wiedzieć, że każdy, kto ukończy bieg, zostanie nagrodzony okolicznościowym medalem i weźmie udział w losowaniu upominków.

- Dzięki wyjątkowemu pakietowi naszych nagród zwycięzcy będą mieli okazję spędzić miło czas i lepiej poznać urocze okolice Puław i Kazimierza przy okazji oddając się treningom i odnowie biologicznej – piszą organizatorzy. - Największą nagrodą jednak będzie radość i satysfakcja z biegania w wyjątkowych okolicznościach przyrody, jakie oferuje Kazimierski Park Krajobrazowy.

Informacje praktyczne:

Biuro zawodów, start i meta biegu znajdują się na terenie Karczmy Parchatka i Wyciągu Narciarskiego Parchatka.

Biuro zawodów czynne będzie w piątek w godzinach 16.00 – 22.00 oraz w sobotę 7.30 - 10.00. Start biegu zaplanowany jest na godz. 11.00.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.biegszlaktrafi.pl i facebooku: facebook.com/BiegSzlakTrafi

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę