Bieg Szlak Trafi już w sobotę

"Szarość, nuda niech je szlag! Wkładaj buty, bieg na szlak!" W najbliższą sobotę 3 sierpnia wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy na Bieg Szlak Trafi, który odbędzie się na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

„Bieg Szlak Trafi” odbędzie się w sobotę 3 sierpnia na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Będzie to wyścig o charakterze górsko-przełajowym. Jest to pierwsza edycja imprezy, ale już teraz cieszy się ona dużym zainteresowaniem.

- Magiczna liczba 200 uczestników została przekroczona, więc zamykamy opcję rejestracji na bieg – piszą organizatorzy imprezy. - Wszystkich uczestników biegu oraz ich kibiców zapraszamy na wspólne biesiadowanie oraz skorzystanie z dodatkowych atrakcji.

Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy?

- W szczególności zadbamy o naszych milusińskich, podczas gdy ich rodzice zmagać będą się z trudami szlaku wąwozów – czytamy na stronie internetowej organizatorów. - Zawodowa przedszkolanka, pani Asia przygotuje liczne konkursy z upominkami oraz zabawy jak choćby malowanie twarzy.

Na imprezie specjalnie dla najmłodszych pojawi się także Myszka Norka, z którą czeka wszystkich maluchów nie lada zabawa. Dodatkowo na terenie Karczmy w Parchatce można będzie zagrać z rodziną w siatkówkę plażową. Będą też konkurencje sportowe na wesoło dla całych rodzin oraz losowanie nagród wśród biegaczy.

Pozostałe osoby, które nie zdecydują się zmierzyć z biegowym wyzwaniem, będą mogły wziąć udział w spacerze magicznym szlakiem wąwozów z profesjonalnym instruktorem nordic walking.

Warto wiedzieć, że każdy, kto ukończy bieg, zostanie nagrodzony okolicznościowym medalem i weźmie udział w losowaniu upominków.

- Dzięki wyjątkowemu pakietowi naszych nagród zwycięzcy będą mieli okazję spędzić miło czas i lepiej poznać urocze okolice Puław i Kazimierza przy okazji oddając się treningom i odnowie biologicznej – piszą organizatorzy. - Największą nagrodą jednak będzie radość i satysfakcja z biegania w wyjątkowych okolicznościach przyrody, jakie oferuje Kazimierski Park Krajobrazowy.

Informacje praktyczne:

Biuro zawodów, start i meta biegu znajdują się na terenie Karczmy Parchatka i Wyciągu Narciarskiego Parchatka.

Biuro zawodów czynne będzie w piątek w godzinach 16.00 – 22.00 oraz w sobotę 7.30 - 10.00. Start biegu zaplanowany jest na godz. 11.00.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.biegszlaktrafi.pl i facebooku: facebook.com/BiegSzlakTrafi

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę