Zimowi przebierańcy i zjazdy na byle czym (wideo)

Skomentuj (1)

zobacz więcej (20)

Smoki, wiedźmy, zwierzaki i super bohaterowie opanowali dziś Stację Narciarską w Kazimierzu. Wszystko to w ramach drugiego dnia Zimiernikejszyn, czyli białego szaleństwa bez spinki.

Jeśli ktoś uważa, że nie da się zjechać po stoku w wannie, na beczce lub na palecie powinien zobaczyć co działo się na Zimiernikejszyn 2017. Stok saneczkarski w Kazimierskiej Stacji Narciarskiej opanowali przebierańcy, którzy udowodnili, że można zjechać na wszystkim. Żaba na beczce, smok na worku z sianem, Superman i Batman w wannie. Do tego muzyka, ognisko i dobra zabawa gwarantowana.

Do tego wszystkiego doskonałe warunki na stoku i wspaniała zima, która w tym roku dopisała. Pozostało tylko jedno pytanie. Czym zaskoczy nas Zimiernikejszyn w przyszłym roku?   

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • pijany znad Grodarza
    Tylko podziwiać. Ta chęć OŻYWIENIA zgnuśniałego Urzędu Miasta wręcz zadziwia.

    Dzięki młodzi i młodsi za bezinteresowną miłość do miasteczka.

    ps. Eurwa . Wystarczył kazimierski wąwóz coby STWORZYĆ trzeci wymiar.

Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2020. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2020 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę