Turniej Trzech Stoków w Kazimierzu

zobacz więcej (29)

Skoczkowie z całego świata mogą rywalizować w Turnieju Czterech Skoczni. Za to na Lubelszczyźnie po raz pierwszy można zmierzyć się w Turnieju Trzech Stoków - konkursie przeznaczonym dla wszystkich miłośników białego szaleństwa.

Turniej Trzech Stoków to nowy pomysł Lokalnej Organizacji Turystycznej Kraina Lessowych Wąwozów na promocję sportów zimowych w naszym regionie. Na trzech stokach, w Rąblowie, Kazimierzu i Parchatce, odbywają się zawody zjazdowe, w których mogą uczestniczyć zarówno młodsi jak i starsi.

Pierwsze zawody miały miejsce w Rąblowie w poniedziałek. Do Kazimierza Turniej zawitał w środę. W sportowych zmaganiach wzięło udział ok. 20 zawodników w szerokim przedziale wiekowym. Idealne warunki pogodowe oraz stok przygotowany specjalnie pod mini slalom gigant, sprawiły, że zawody udały się wspaniale.

Ostatni konkurs w ramach Turnieju Trzech stoków już w piątek, tym razem w Parchatce. 

Skomentuj


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz Dolny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2022.
Pokaż stopkę