Zagubiona międzykrajowa

zobacz więcej (6)

„Zagubiona Międzykrajowa” to tytuł wystawy grafiki autorstwa pochodzącego z Lubelszczyzny Maksa Andały. Prace oglądać można w KOKPiT już od 4 lipca.

Już niebawem w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki będziemy mogli oglądać ciekawe grafiki Maksa Andały. Wernisaż wystawy zatytułowanej „Zagubiona Międzykrajowa odbędzie się w najbliższą sobotę 4 lipca o godzinie 15.00.

Maks Andała urodził się w 1982 roku w Opolu Lubelskim. Studiował grafikę na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Obecnie mieszka i tworzy w Londynie. Zajmuje się rysunkiem i ilustracją, a oprócz tego projektuje sztukę użytkową, gra, śpiewa i… tańczy.

- Moje rysunki to popkulturowy śmietnik – mówi Maks Andała w wywiadzie dla Vice.pl. – Jest tam wszystko i chciałbym, żeby było jeszcze więcej. Chyba nigdy nie ustaliłem sobie żadnych ram. W ogóle staram się mało na ten temat myśleć. Nie jest to łatwe, ale zauważyłem, że kiedy się wyłączę, powstaje coś, z czego jestem naprawdę zadowolony. 90 procent moich rysunków powstaje pod wpływem nagłego impulsu. Coś zobaczę, zachwycę się, ukradnę i przerobię na własny użytek. Tak to mniej więcej wygląda.

Grafiki Maksa Andały oglądać będzie można do 28 lipca.

 

Fot. KOKPiT

 

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę