Propozycje na weekend w Kazimierzu 3-5 lipca

Zbliża się pierwszy weekend lipca, który zarazem jest pierwszym weekendem wakacji. Czy beztroski klimat wolnych dni będzie można odczuć w Kazimierzu Dolnym? Koniecznie sprawdźcie, jakie atrakcje czekają na Was w ciągu najbliższych dni!

Planujecie wakacje w Kazimierzu? Koniecznie sprawdźcie program wydarzeń na pierwszy weekend lipca i zobaczcie co będzie się działo w tym czasie w mieście.

3 lipca, piątek

godz. 17.00 Kino za Rogiem: "Kochanie, chyba cię zabiłem" - Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki ul. Lubelska
Wstęp: 8 zł.

godz. 21:15 Kino Letnie w Starej Łaźni: „Jasminum”
Zapraszamy na film w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego i doborowej obsadzie. Historia nietypowej przyjaźni i wyjątkowego klasztoru na pewno pozwoli wczuć się w weekendowy klimat. (Wstęp wolny)

4 lipca, sobota

godz. 10.00 - Kazimierski Festiwal Smaków Regionalnych - Rynek

godz. 10.00 - Otwarcie sezonu letniego w Rąblowie

godz. 12.00  Kino za Rogiem:"Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta"
Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki ul. Lubelska
Wstęp: 8 zł.

godz. 12:00 Widowisko historyczne „Ogniem i mieczem na Zamku w Janowcu” (Zamek w Janowcu)
Zapraszamy na drugą stronę Wisły – do Janowca, gdzie zostanie zorganizowana fantastyczna uroczystość dla dorosłych i dla dzieci. W programie: pokazy walk rycerskich oraz nocna inscenizacja obrony Zbaraża. Warownię, która zasłynęła podczas wojen kozackich, „zagra” oczywiście janowiecki zamek. (Wstęp wolny)

godz. 15:00 Wystawa Maksa Andały „Zagubiona Międzykrajowa” (Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki, ul. Lubelska)
Zapraszamy na wystawę praca Maksa Andały, artysty, który na co dzień mieszka i tworzy w Londynie. Będzie ją można oglądać do 28 lipca.

godz. 16.30 Kino za Rogiem: "Kret" - Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki ul. Lubelska
Wstęp: 8 zł.

godz. 21:15 Kino Letnie w Starej Łaźni: „Kamienie na szaniec”
Film w reżyserii Roberta Glińskiego jest ekranizacją słynnej powieści o tym samym tytule. Widzowie mogą na ekranie śledzić losy Alka, Rudego i Zośki. (Wstęp wolny)

Koncert Groove Baza All Stars – acid jazz / afro beat / reggae / funk / ska (Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa, ul. Doły 43)
Wstęp 15 zł.

„Konny Turniej Smoczych Jeźdźców” w Magicznych Ogrodach

Letnie Wieczory Muzyczne

5 lipca, niedziela

godz. 10.00 - Kazimierski Festiwal Smaków Regionalnych - Rynek

godz. 10:00 Widowisko historyczne „Ogniem i mieczem na Zamku w Janowcu” (Zamek w Janowcu)
Drugi i ostatni dzień imprezy. W programie: pokazy walk, inscenizacja obrony Zbaraża, pokazy historyczne i prelekcje. (Wstęp wolny)

godz. 11:00 Przejazd kolejką wąskotorową na trasie Karczmiska – Opole – Karczmiska – Polanówka

„Konny Turniej Smoczych Jeźdźców” w Magicznych Ogrodach

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę