Sylwester na nartach

Skomentuj (2)

Jesteście miłośnikami białego szaleństwa a nie macie jeszcze planów na sylwestrową noc? Szykujcie sprzęt i przyjeżdżajcie do Kazimierza Dolnego, Rąblowa czy też Parchatki – te ośrodki narciarskie będą czynne w sylwestra do 2.00 w nocy.

Sylwester w Kazimierzu Dolnym można spędzić na różne sposoby. Wyjść o północy na Rynek, wybrać się na huczny bal lub też pojeździć na nartach. W nadwiślańskim Miasteczku i okolicach czynne są trzy ośrodki narciarskie, które w sylwestrową noc wszystkich narciarzy gościć będą aż do 2.00 w nocy.

Stacja Narciarska Kazimierz 31 grudnia czynna będzie od godziny 9.00. Co ważne, tego dnia obowiązywał będzie cennik świąteczny. Do godz. 19.00 ośrodek działa na normalnych zasadach, później dla wszystkich chętnych przygotowana została specjalna oferta.

- Przygotowaliśmy specjalny karnet bez limitu zjazdów – mówi Marcin Świderski, właściciel Stacji Narciarskiej Kazimierz. – Koszt takiego karnetu to 50 PLN. Korzystać można będzie z niego od godziny 19.00 do 2.00 w nocy. Serdecznie zapraszamy.

Warto dodać, że zarówno bufet, jak i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego również będzie otwarta do późnych godzin nocnych.

W sylwestrową noc narciarze będą mogli szusować także po stoku w Parchatce. Wyciągi, podobnie jak restauracja i wypożyczalnia sprzętu oraz serwis czynne będą od godziny 9.00 do 2.00 w nocy. Obowiązywał będzie cennik dnia powszedniego, nie świątecznego. Bez dodatkowych karnetów i ofert.

Wyciągi Narciarskie w Rąblowie, podobnie jak inne ośrodki czynne będą od 9.00 do 2.00 w nocy. Tu także nie przygotowano ofert specjalnych.

- Zarówno w sylwestra jak i 1 stycznia obowiązuje u nas cennik świąteczny – mówi Kazimierz Antoń, właściciel Wyciągów Narciarskich w Rąblowie. – Otwarta będzie też wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, serwis oraz punkt gastronomiczny. Będzie się można też ogrzać przy ognisku. Gorąco zapraszamy wszystkich narciarzy!

Czy teraz już macie plany na zbliżającego się wielkimi krokami Sylwestra 2014?

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • pijany znad Grodarza
    Bogaci to moga wybierać. Pie... lić Alpy, kiedy Marcin sypnąl śniegiem.
    ps. dzisiaj na parkingu przy sklepie" drewniaku: widzialem dwie wypasione bryki z rejestracją " Rus". Se pomyślalem, a raczej westchnałem: Ach.
  • Najarany Narciarz
    dziekujemy Panu Marcinowi za karnet jestesmy ocaleni a juz mielismy pakowac Smarta i jechac w Alpy

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę