Głosujmy na nasze stoki!

Tylko do niedzieli, 10 stycznia trwa głosowanie na najlepszy stok w województwie lubelskim. W konkursie biorą udział trzy stoki położone w Kazimierzu Dolnym i jego najbliższej okolicy: Stacja Narciarska Kazimierz, Stok Narciarski Parchatka oraz Wyciągi Narciarsko-Snowboardowe NartSport w Rąblowie.

W internetowym wydaniu Dziennika Wschodniego możemy zagłosować na najlepszy stok w województwie lubelskim. W konkursie bierze udział 9 ośrodków, a wśród nich są trzy stoki położone w Kazimierzu Dolnym i jego najbliższej okolicy: Stacja Narciarska Kazimierz, Stok Narciarski Parchatka oraz Wyciągi Narciarsko-Snowboardowe NartSport w Rąblowie.

Każdy może oddać swój głos: http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000173033,stoki-narciarskie-w-woj-lubelskim-juz-otwarte-tak-sie-jezdzi-na-globusie-zdjecia.html


Sonda potrwa do najbliższej niedzieli 10 stycznia.

Do chwili obecnej najwięcej głosów zdobył „Narciarski Raj u Rzetelskiego”, czyli stok w Chrzanowie. Tuż za nim, na miejscu drugim znajduje się Stacja Narciarska Kazimierz! A za nią - NartSport w Rąblowie!

Nie traćmy więc czasu i zagłosujmy na naszym zdaniem najlepszy stok Lubelszczyzny!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę