Głosujmy na nasze stoki!

Tylko do niedzieli, 10 stycznia trwa głosowanie na najlepszy stok w województwie lubelskim. W konkursie biorą udział trzy stoki położone w Kazimierzu Dolnym i jego najbliższej okolicy: Stacja Narciarska Kazimierz, Stok Narciarski Parchatka oraz Wyciągi Narciarsko-Snowboardowe NartSport w Rąblowie.

W internetowym wydaniu Dziennika Wschodniego możemy zagłosować na najlepszy stok w województwie lubelskim. W konkursie bierze udział 9 ośrodków, a wśród nich są trzy stoki położone w Kazimierzu Dolnym i jego najbliższej okolicy: Stacja Narciarska Kazimierz, Stok Narciarski Parchatka oraz Wyciągi Narciarsko-Snowboardowe NartSport w Rąblowie.

Każdy może oddać swój głos: http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000173033,stoki-narciarskie-w-woj-lubelskim-juz-otwarte-tak-sie-jezdzi-na-globusie-zdjecia.html


Sonda potrwa do najbliższej niedzieli 10 stycznia.

Do chwili obecnej najwięcej głosów zdobył „Narciarski Raj u Rzetelskiego”, czyli stok w Chrzanowie. Tuż za nim, na miejscu drugim znajduje się Stacja Narciarska Kazimierz! A za nią - NartSport w Rąblowie!

Nie traćmy więc czasu i zagłosujmy na naszym zdaniem najlepszy stok Lubelszczyzny!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę