Głosujmy na nasze stoki!

Tylko do niedzieli, 10 stycznia trwa głosowanie na najlepszy stok w województwie lubelskim. W konkursie biorą udział trzy stoki położone w Kazimierzu Dolnym i jego najbliższej okolicy: Stacja Narciarska Kazimierz, Stok Narciarski Parchatka oraz Wyciągi Narciarsko-Snowboardowe NartSport w Rąblowie.

W internetowym wydaniu Dziennika Wschodniego możemy zagłosować na najlepszy stok w województwie lubelskim. W konkursie bierze udział 9 ośrodków, a wśród nich są trzy stoki położone w Kazimierzu Dolnym i jego najbliższej okolicy: Stacja Narciarska Kazimierz, Stok Narciarski Parchatka oraz Wyciągi Narciarsko-Snowboardowe NartSport w Rąblowie.

Każdy może oddać swój głos: http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000173033,stoki-narciarskie-w-woj-lubelskim-juz-otwarte-tak-sie-jezdzi-na-globusie-zdjecia.html


Sonda potrwa do najbliższej niedzieli 10 stycznia.

Do chwili obecnej najwięcej głosów zdobył „Narciarski Raj u Rzetelskiego”, czyli stok w Chrzanowie. Tuż za nim, na miejscu drugim znajduje się Stacja Narciarska Kazimierz! A za nią - NartSport w Rąblowie!

Nie traćmy więc czasu i zagłosujmy na naszym zdaniem najlepszy stok Lubelszczyzny!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę