Głosujmy na nasze stoki!

Tylko do niedzieli, 10 stycznia trwa głosowanie na najlepszy stok w województwie lubelskim. W konkursie biorą udział trzy stoki położone w Kazimierzu Dolnym i jego najbliższej okolicy: Stacja Narciarska Kazimierz, Stok Narciarski Parchatka oraz Wyciągi Narciarsko-Snowboardowe NartSport w Rąblowie.

W internetowym wydaniu Dziennika Wschodniego możemy zagłosować na najlepszy stok w województwie lubelskim. W konkursie bierze udział 9 ośrodków, a wśród nich są trzy stoki położone w Kazimierzu Dolnym i jego najbliższej okolicy: Stacja Narciarska Kazimierz, Stok Narciarski Parchatka oraz Wyciągi Narciarsko-Snowboardowe NartSport w Rąblowie.

Każdy może oddać swój głos: http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000173033,stoki-narciarskie-w-woj-lubelskim-juz-otwarte-tak-sie-jezdzi-na-globusie-zdjecia.html


Sonda potrwa do najbliższej niedzieli 10 stycznia.

Do chwili obecnej najwięcej głosów zdobył „Narciarski Raj u Rzetelskiego”, czyli stok w Chrzanowie. Tuż za nim, na miejscu drugim znajduje się Stacja Narciarska Kazimierz! A za nią - NartSport w Rąblowie!

Nie traćmy więc czasu i zagłosujmy na naszym zdaniem najlepszy stok Lubelszczyzny!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę