XX Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Skomentuj (2)

Już w najbliższą sobotę, 28 lutego na stoku narciarskim w Parchatce odbędą się XX Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie „Family Cup 2015”. Start o godzinie 10.00.

Nie macie jeszcze planów na nadchodzący weekend? Proponujemy Wam atrakcje dla całej rodziny, do tego na świeżym powietrzu. W sobotę 28 lutego na stoku narciarskim w Parchatce odbędą się już po raz dwudziesty Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie „Family Cup 2015”. Na imprezę zapraszani się wszyscy narciarze i snowboardziści – amatorzy. Organizatorami regionalnymi tego wydarzenia są: Stok Narciarski Parchatka oraz MOSiR Puławy.

Podczas eliminacji zostaną rozegrane dwa przejazdy lub jeden. Jak podają organizatorzy, ich ilość uzależniona będzie od warunków atmosferycznych i stanu pokrywy śnieżnej. Decyzję w tej sprawie podejmie sędzia główny w trakcie trwania zawodów.

- Ze względu na zapowiadane bardzo niekorzystne warunki atmosferyczne prosimy o śledzenie aktualizacji, czy zawody się odbędą – piszą organizatorzy, zastrzegając sobie tym samym prawo do odwołania imprezy.

 Miejmy jednak nadzieję, że aura będzie sprzyjająca i nic nie stanie na przeszkodzie, by mistrzostwa mogły się odbyć.
Warto dodać, że podczas Mistrzostw Województwa Lubelskiego zostanie rozegrana również eliminacja dla województwa mazowieckiego. 

Biuro zawodów czynne będzie od godz. 8.30. Pierwszy zawodnik ma zaś wystartować o godz. 10.00.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę