Aktualności dla "sylwester Kazimierz Dolny"

Rok 2020 przeszedł właśnie do historii. Z Nowym 2021 Rokiem wiążą się nasze wielkie nadzieje: byśmy mogli wkrótce w zdrowiu odwiedzić znowu Kazimierz!

Na kazimierskim Rynku hucznie powitano Nowy Rok. Były fajerwerki, były życzenia, był szampan i zabawa przy muzyce Dziadów Kazimierskich. 

Jak zwykle z hukiem Kazimierz wszedł w Nowy  Rok. Tym razem na Rynku oprócz sztucznych ogni były życzenia burmistrza miasta, muzyka Dziadów Kazimierskich, a nawet tańce!

Sylwester na nartach

Jesteście miłośnikami białego szaleństwa a nie macie jeszcze planów na sylwestrową noc? Szykujcie sprzęt i przyjeżdżajcie do Kazimierza Dolnego, Rąblowa czy też Parchatki – te ośrodki narciarskie będą czynne w sylwestra do 2.00 w nocy.

W Kazimierzu na rynku trwa jak zwykle huczny sylwester. Wzlatujące w niebo pióropusze petard, rywalizując ze strzelającymi w górę korkami od szampana, zagłuszają składane bliskim i zupełnie nieznajomym najlepsze życzenia. I zupełnie nie ważne, że ich nie słychać. I tak się spełnią. Liczy się przecież intencja! Szczęśliwego Nowego Roku. Szczęśliwej Trzynastki!

Sylwester LAST MINUTE

Przed nami najważniejsza noc w roku. Co zrobić, by była wyjątkowa? Jak ją spędzić, by na długo pozostała w naszej pamięci? Na sylwestrowe szaleństwa zapraszamy Państwa do Kazimierza Dolnego. Tu atrakcji nie zabraknie na pewno.

Sylwester 2011/2012

Nie masz jeszcze planów na tegorocznego Sylwestra? Zapraszamy więc do Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Sylwestrowy weekend

W sylwestrowy weekend zapraszamy do Kazimierza Dolnego! Tu odpoczniecie Państwo od codziennych spraw i problemów, ale również hucznie przywitacie Nowy Rok.

Święta już za progiem. Jeżeli jednak ktoś marzył, by uświetnić je za pomocą sztucznych ogni, musi ten pomysł odłożyć do… sylwestra. W wigilię wchodzi w życie rozporządzenie wojewody lubelskiego w tej sprawie.

Pokaż stopkę