Aktualności dla "Nartsport Rąblów"

Dziś ostatni dzień w tym sezonie szusowania na nartach na Stacji Narciarskiej Kazimierz. Ośrodki w Rąblowie i Parchatce nieczynne.

Już w piątek 12 lutego w ramach luzowania obostrzeń covidowych otwarte zostaną oficjalnie stoki narciarskie w Polsce. Warunkowo na dwa tygodnie. Właściciele stoków narciarskich mają jednak nadzieję, że będą mogli działać do końca zimy.

Bierz narty i na stok!

Od dziś czynna jest Stacja Narciarska Kazimierz. Po stoku można szusować do 20.00.

Naśnieżanie trwa!

Dzięki nocnym spadkom temperatury, armatki na okolicznych stokach narciarskich pracują pełną parą. Czy miłośnicy jazdy na nartach i snowboardzie mogą liczyć na białe święta?

Akcja: dośnieżanie

Minionej nocy temperatura spadła sporo poniżej zera. Na stokach narciarskich położonych w Kazimierzu Dolnym i okolicach trwa więc akcja dośnieżania tras zjazdowych. Sezon tuż tuż. Jako pierwsza rusza Stacja Kazimierz.

Tylko do niedzieli, 10 stycznia trwa głosowanie na najlepszy stok w województwie lubelskim. W konkursie biorą udział trzy stoki położone w Kazimierzu Dolnym i jego najbliższej okolicy: Stacja Narciarska Kazimierz, Stok Narciarski Parchatka oraz Wyciągi Narciarsko-Snowboardowe NartSport w Rąblowie.

Przygotowani do zimy

Choć pogoda za oknem bardziej przypomina jesień niż zimę, na kartach kalendarza mamy już grudzień. Zima może jednak nadejść w każdym momencie. Są tacy, którzy czekają na nią od wiosny – właściciele ośrodków narciarskich. Oni są już do zimy przygotowani!

Kończy się okres ferii świątecznych, ale przed nami ferie zimowe. Pierwsi uczniowie wyjadą na nie już 19 stycznia!

Sylwester na nartach

Jesteście miłośnikami białego szaleństwa a nie macie jeszcze planów na sylwestrową noc? Szykujcie sprzęt i przyjeżdżajcie do Kazimierza Dolnego, Rąblowa czy też Parchatki – te ośrodki narciarskie będą czynne w sylwestra do 2.00 w nocy.

Pokaż stopkę