Raz Dwa Trzy z koncertem w Janowcu

Skomentuj (2)

Już w najbliższy weekend, w ramach Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, na Zamku w Janowcu wystąpi zespół Raz Dwa Trzy w towarzystwie wyjątkowych gości...

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, to nie tylko dobre kino, ale także muzyka. Koncerty są nieodłącznym elementem imprezy, która cieszy się wielką popularnością. Tym razem pośród artystów, którzy pojawią się na festiwalu jest zespół Raz Dwa Trzy w towarzystwie wyjątkowych wokalistek.


Jak piszą recenzenci, Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen. Koncertują nieprzerwanie od 1990 roku. Trzy lata temu obchodzili 25-lecie swojego istnienia.


- Raz Dwa Trzy to zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się atencją fanów i życzliwością krytyków – czytamy w informacji prasowej. - Należą do klasyki. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania.


Już w najbliższą niedzielę, 29 lipca o godzinie 20.00 na Zamku w Janowcu odbędzie się koncert „Ważne Piosenki”, podczas którego na scenie pojawią się członkowie grupy: Adam Nowak – gitara, śpiew; Grzegorz Szwałek – instr. klawiszowe, akordeon; Jacek Olejarz – perkusja; Jarek Treliński – gitary; Mirek Kowalik – gitara basowa, kontrabas; gościnnie: Tadek Kulas – trąbka, a także: Elżbieta Adamiak, Stanisława Celińska, Ania Rusowicz, Magda Umer oraz Daria Zawiałow.

 

Współorganizatorem wydarzenia jest Arttech Cinema.

 

Bilety są do nabycia w regularnej sprzedaży w kasie festiwalowej - 70 zł lub  online - 60 zł (do 26.07.2018r.).

 

Program wydarzeń artystycznych podczas tegorocznego Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę