Raz Dwa Trzy... Konkurs!

Skomentuj (1)

Zespół Raz Dwa Trzy w towarzystwie Elżbiety Adamiak, Stanisławy Celińskiej, Ani Rusowicz, Magdy Umer oraz Darii Zawiałow wystąpi na Zamku w Janowcu przed festiwalową publicznością. Biletów online już niestety nie ma. Ale my mamy dla Was niespodziankę!

Już w najbliższą niedzielę, 29 lipca o godzinie 20.00 na Zamku w Janowcu odbędzie się koncert „Ważne Piosenki” grupy Raz Dwa Trzy. Tego wieczoru na scenie oprócz muzyków wchodzących w skład zespołu pojawią się wyjątkowi goście. Kto to taki? Pięć polskich wokalistek: Elżbieta Adamiak, Stanisława Celińska, Ania Rusowicz, Magda Umer oraz Daria Zawiałow. Teraz chyba już nikt nie ma wątpliwości, że w tym wydarzeniu po prostu trzeba wziąć udział.

Koncert odbędzie się w ramach tegorocznego Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, a jego współorganizatorem jest Arttech Cinema. Bilety w cenie 70 zł można nabyć w kasie festiwalowej.

Dla tych z Państwa, którzy odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki.
Pytanie brzmi:

Nie jest to pierwsza wizyta zespołu Raz Dwa Trzy w naszej okolicy. Kiedy i z jakiej okazji, muzycy pojawili się w Janowcu?

Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do środy 25 lipca do godziny 12.00 włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Raz Dwa Trzy. Konkurs”. Ogłoszenie wyników w czwartek (26.07) o godzinie 9.00 na łamach naszego portalu.

Koncert „Ważne piosenki” odbędzie się na zamku w Janowcu, w niedzielę 29 lipca o godzinie 20.00.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Zabytki

Zamek w Janowcu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę