Dwa Brzegi 2018: Nosowska feat. Zamilska

zobacz więcej (17)

Niesamowita energia, niepowtarzalny klimat i jedyny w swoim rodzaju głos. Na kazimierskim zamku wystąpiła Katarzyna Nosowska.

Muzyczna odsłona Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi jak co roku pozwala nam wziąć udział w wyjątkowych wydarzeniach. Jednym z nich był bez wątpienia koncert otwarcia, który odbył się na kazimierskim zamku. Tym razem przed festiwalową publicznością wystąpiła Katarzyna Nosowska, a gościnnie także Natalia Zamilska.

- Koncert odbywa się w ramach muzycznego projektu „Powroty”, sygnowanego przez T-Mobile Electronic Beats – mówi Grażyna Torbicka. - Przed Państwem Katarzyna Nosowska!

Podczas koncertu mieliśmy okazję usłyszeć efekty współpracy tych dwóch artystek. Pojawiła się nowa, bardzo elektroniczna aranżacja utworu „Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć…”, „Ja pas!” oraz wiele innych piosenek zapowiadających solowy album artystki, który pojawi się jesienią tego roku.

Było niepowtarzalnie, energetycznie i bardzo tanecznie. Dziedziniec kazimierskiego zamku wypełniła wspaniała muzyka, jedyny w swoim rodzaju głos Katarzyny Nosowskiej oraz festiwalowa publiczność, która każdy utwór nagradzała głośnymi oklaskami.

Wydarzenie było transmitowane na żywo w mediach społecznościowych T-Mobile Electronic Beats (YT oraz FB) a także na telebimie na rynku w Kazimierzu Dolnym.

Przed nami kolejne koncerty na kazimierskim zamku. Wszystkie szczegóły w programie artystycznym.

 

Program wydarzeń i spotkań

 

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę