Dwa Brzegi 2018: Nosowska feat. Zamilska

zobacz więcej (17)

Niesamowita energia, niepowtarzalny klimat i jedyny w swoim rodzaju głos. Na kazimierskim zamku wystąpiła Katarzyna Nosowska.

Muzyczna odsłona Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi jak co roku pozwala nam wziąć udział w wyjątkowych wydarzeniach. Jednym z nich był bez wątpienia koncert otwarcia, który odbył się na kazimierskim zamku. Tym razem przed festiwalową publicznością wystąpiła Katarzyna Nosowska, a gościnnie także Natalia Zamilska.

- Koncert odbywa się w ramach muzycznego projektu „Powroty”, sygnowanego przez T-Mobile Electronic Beats – mówi Grażyna Torbicka. - Przed Państwem Katarzyna Nosowska!

Podczas koncertu mieliśmy okazję usłyszeć efekty współpracy tych dwóch artystek. Pojawiła się nowa, bardzo elektroniczna aranżacja utworu „Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć…”, „Ja pas!” oraz wiele innych piosenek zapowiadających solowy album artystki, który pojawi się jesienią tego roku.

Było niepowtarzalnie, energetycznie i bardzo tanecznie. Dziedziniec kazimierskiego zamku wypełniła wspaniała muzyka, jedyny w swoim rodzaju głos Katarzyny Nosowskiej oraz festiwalowa publiczność, która każdy utwór nagradzała głośnymi oklaskami.

Wydarzenie było transmitowane na żywo w mediach społecznościowych T-Mobile Electronic Beats (YT oraz FB) a także na telebimie na rynku w Kazimierzu Dolnym.

Przed nami kolejne koncerty na kazimierskim zamku. Wszystkie szczegóły w programie artystycznym.

 

Program wydarzeń i spotkań

 

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę