Rusza komunikacja do Janowca

Skomentuj (17)

Idea dwóch brzegów, które łączą, a nie dzielą, w Kazimierzu jest wciąż żywa. Kazimierz z Janowcem wkrótce będzie łączyć nie tylko Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi czy prom, ale także – ekobusiki. Właściciel czerwonych meleksów uruchamia regularną linię łączącą obie miejscowości.

Czerwony ekobusik z tablicą Kazimierz – Janowiec ruszy w swój pierwszy kurs na trasie Kazimierz – Janowiec 7 lipca o godzinie 9.00 sprzed zakładu fryzjerskiego na ulicy Lubelskiej. Zatrzyma się jeszcze na chwilę na rynku, by dobrać pasażerów, żeby po blisko godzinnej podróży pokonać Wisłę promem i dotrzeć do Janowca. Pasażerowie z Janowca będą mogli przyjechać do Kazimierza tym właśnie kursem – o godzinie 10.00 z przystanku autobusów podmiejskich koło kościoła.
Turyści, którzy przyjechali do Janowca z Kazimierza, będą mogli wróci do Miasteczka za 3 godziny o godzinie 13.30. Czasu na zwiedzenie Janowca z zamkiem, zespołem dworskim czy kościołem i krótki relaks przy kawie powinno być wystarczająco.

- Dzięki tej ofercie turyści będą mieli możliwość poznania atrakcji po obu stronach Wisły bez konieczności podróżowania własnym samochodem – mówi Paweł Czopek właściciel czerwonych ekobusików

Dziennie realizowane będą 3 kursy z Kazimierza (9.00, 12.30, 16.00) i tyleż samo z Janowca (10.00, 13.30, 17.00). Cena biletu w jedną stronę wynosi 15 zł i zawiera koszt przeprawy promowej.

Pierwszy kurs startuje już w tę sobotę.

Kazimierz - Janowiec
Godziny odjazdów z Kazimierza: 9, 00    12,30    16,00   z Janowca: 10,00,13,30, 17,00.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (17)

Mapa

Jeep, quad, spływy

Eko Busiki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2018.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2018.
Pokaż stopkę