Raz Dwa Trzy. Wyniki konkursu

Już w najbliższą niedzielę koncert zespołu Raz Dwa Trzy, który odbędzie się w ramach Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Wśród publiczności pojawią się także zwycięzcy naszego konkursu!

Koncert grupy Raz Dwa Trzy zatytułowany „Ważne piosenki” odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 29 lipca o godzinie 20.00 na Zamku w Janowcu. Warto wspomnieć, że na scenie oprócz muzyków wchodzących w skład zespołu pojawią się także: Elżbieta Adamiak, Stanisława Celińska, Ania Rusowicz, Magda Umer oraz Daria Zawiałow.  Bez wątpienia tego wydarzenia nie można pominąć.

Nie jest to pierwsza wizyta zespołu w Janowcu. W naszym konkursie, pytaliśmy o to, kiedy i z jakiej okazji muzycy tak gościli. Pełnej poprawnej odpowiedzi udzieliły: Anna Binięda i Renata Wróbel, tym samym wygrywając dwie podwójne wejściówki na koncert, ufundowane przez organizatora.

Zwycięzcom gratulujemy.

Bilety do odbioru w bilety w kasach na zamku w Janowcu w dniu koncertu.

Koncert odbędzie się w ramach tegorocznego Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, a jego współorganizatorem jest Arttech Cinema.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę