10. Kazimierski Jarmark Świąteczny

Skomentuj (2)

Połowa listopada już za nami i powoli zaczynamy myśleć o jednym z najprzyjemniejszych okresów w roku. Przygotowania do Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego ruszyły pełną parą.

Kazimierski Jarmark Świąteczny odbędzie się w tym roku już po raz dziesiąty. Tak jak w poprzednich edycjach Jarmark połączony zostanie z Kiermaszem Smaków Regionalnych „Zasmakuj w Kazimierzu”, podczas którego będzie można podziwiać, a przede wszystkim spróbować, tradycyjnych potraw regionalnych, świątecznych, produktów ekologicznych i innych pyszności.

- Wydarzenie to jest już tradycją i na stałe zagościło w kalendarzu naszych imprez zimowych – piszą organizatorzy Jarmarku.

Oprócz świątecznych smakołyków na Jarmarku czekają nas również m.in.: kiermasz rękodzieła i sztuki ludowej Koła Twórców Ludowych z Kazimierza Dolnego, warsztaty ozdób świątecznych oraz zabawy i konkursy dla dzieci. Na najmłodszych uczestników Jarmarku, już tradycyjnie, czeka wyjątkowa atrakcja. Specjalnie dla nich na Rynek przyjedzie Mikołaj ze słodkimi upominkami.

X. Kazimierski Jarmark Świąteczny zagości na Rynku w dniach 10 i 11 grudnia. W drugim dniu Jarmarku, o godz. 16.00, odbędzie się Wigilia Miejska – organizowana w Miasteczku po raz szósty z inicjatywy radnych Rady Miejskiej i przy dużym zaangażowaniu mieszkańców Kazimierza Dolnego.

Wystawcy zainteresowani wzięciem udziału w Jarmarku i zaprezentowaniem swoich produktów mogą się zgłaszać w Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki do 25 listopada. Formularz Zgłoszeniowy można pobrać ze strony KOKPiTu.

We wszelkich sprawach dotyczących Jarmarku należy kontaktować się z Kazimierskim Ośrodkiem Kultury Promocji i Turystyki:

tel.: 81-881-00-40, fax: 81-881-00-40
e -mail: kokpit@kokpit.com.pl, monika.taracha@kokpit.com.pl 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Zabytki

Rynek


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2024. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę