10. Kazimierski Jarmark Świąteczny

Skomentuj (2)

Połowa listopada już za nami i powoli zaczynamy myśleć o jednym z najprzyjemniejszych okresów w roku. Przygotowania do Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego ruszyły pełną parą.

Kazimierski Jarmark Świąteczny odbędzie się w tym roku już po raz dziesiąty. Tak jak w poprzednich edycjach Jarmark połączony zostanie z Kiermaszem Smaków Regionalnych „Zasmakuj w Kazimierzu”, podczas którego będzie można podziwiać, a przede wszystkim spróbować, tradycyjnych potraw regionalnych, świątecznych, produktów ekologicznych i innych pyszności.

- Wydarzenie to jest już tradycją i na stałe zagościło w kalendarzu naszych imprez zimowych – piszą organizatorzy Jarmarku.

Oprócz świątecznych smakołyków na Jarmarku czekają nas również m.in.: kiermasz rękodzieła i sztuki ludowej Koła Twórców Ludowych z Kazimierza Dolnego, warsztaty ozdób świątecznych oraz zabawy i konkursy dla dzieci. Na najmłodszych uczestników Jarmarku, już tradycyjnie, czeka wyjątkowa atrakcja. Specjalnie dla nich na Rynek przyjedzie Mikołaj ze słodkimi upominkami.

X. Kazimierski Jarmark Świąteczny zagości na Rynku w dniach 10 i 11 grudnia. W drugim dniu Jarmarku, o godz. 16.00, odbędzie się Wigilia Miejska – organizowana w Miasteczku po raz szósty z inicjatywy radnych Rady Miejskiej i przy dużym zaangażowaniu mieszkańców Kazimierza Dolnego.

Wystawcy zainteresowani wzięciem udziału w Jarmarku i zaprezentowaniem swoich produktów mogą się zgłaszać w Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki do 25 listopada. Formularz Zgłoszeniowy można pobrać ze strony KOKPiTu.

We wszelkich sprawach dotyczących Jarmarku należy kontaktować się z Kazimierskim Ośrodkiem Kultury Promocji i Turystyki:

tel.: 81-881-00-40, fax: 81-881-00-40
e -mail: kokpit@kokpit.com.pl, monika.taracha@kokpit.com.pl 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Zabytki

Rynek


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę