Choinka dla dzieci w OPS

Skomentuj (9)

zobacz więcej (20)

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas pełen magii. Szczególnie dla małych dzieci wyczekujących świętego Mikołaja. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kazimierzu Dolnym oraz ludzie dobrego serca wspólnie zorganizowali choinkę dla najmłodszych swoich podopiecznych. Ku radości maluchów, jak i ich rodziców.

Od świąt Bożego Narodzenia dzieli nas już niespełna tydzień. W atmosferę święta wprowadzają nas firmowe wigilie, spotkania opłatkowe i choinki. Tak było także w budynku kazimierskiej przychodni, gdzie swoją siedzibę ma Ośrodek Pomocy Społecznej w Kazimierzu Dolnym, który przygotował choinkowe spotkanie dla dzieci.

- Organizatorem dzisiejszego spotkania jest Ośrodek Opieki Społecznej w Kazimierzu Dolnym, zaś sponsorami są ludzie dobrego serca z naszego miasta – mówi Halina Kozak, kierownik Ośrodka Opieki Społecznej w Kazimierzu Dolnym. – Oprócz sponsorów, którzy przygotowali paczki dla dzieci jednym z naszych sponsorów jest Kazimierskie Koło Wędkarskie. Z przekazanych przez Koło środków zorganizowany został dzisiejszy poczęstunek.

Choinka nie odbyłaby się także bez pomocy dzielnicowego Rafała Wrzesińskiego oraz Kamila Walencika, dzięki którym przedświąteczna zabawa mogła się odbyć przy prawdziwej pachnącej choince.
Gościem specjalnym choinkowej imprezy był oczywiście święty Mikołaj, w którego wcielił się Maks Skrzeczkowski.

- Podziękowania należą się także paniom z Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki, które nas wsparły nas w zabawach z dziećmi – mówią pracownice Ośrodka Opieki Społecznej. – Wsparło nas także przedszkole, skąd pożyczyliśmy strój świętego Mikołaja. Dziękujemy wszystkim sponsorom i osobom, które włączyły się w organizację tej imprezy.

W świątecznej akcji wzięło udział 18 rodzin korzystających z pomocy Ośrodka Pomocy Społecznej. W sumie przygotowano paczki dla 34 dzieci.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (9)

 • OBIEKTYWNY
  droga redaktorko dzięki sponsorom i zabrakło w artykule że "sponsorami są ludzie dobrego serca z naszego miasta, którzy chcieli zostać anonimowi bo tu nie jest ważne KTO lecz CO- TO DZIĘKI NIM DZIECI OTRZYMAŁY OKAZAŁE PREZENTY bez tych ludzi pewnie nic by się takiego nie odbyło w OPS a jeśli tak to bardzo skromnie bo pewnie miasto nie ma pieniędzy na takie akcje. Ważne że w tym dniu dzieci miały uśmiech na twarzy, który przygasza codzienna szara rzeczywistość i mogły się cieszyć prezentem- tak jak my kiedy byliśmy w ich wieku otrzymując je od Mikołaja
 • Och i ach
  Zapytaj TAkA Tam kto był pomysłodawcą. Taka rola Burmistrza by być z każdą grupą społeczną. Jeśli masz inne zdanie to każdy to uszanuje. Tylko bądż obiektywna.
 • taka
  Jak zawsze burmistrz w akcji. Nie zawodzi w swojej pracy. Trud, łzy i pot by było nam lepiej. Czy ktoś kojarzy jakąś imprezkę mniejszą lub większą której nie uświetnił swoim autorytetem?
 • ata
  Szkoda że nie było wcześniej informacji być może ''Mikołajów ''znalazłoby się więcej
 • Redakcja
  @Zofio, oczywiście, OPS. Dziękujemy za uwagę. :-)
 • Zofia
  Droga Redakcjo! Ośrodek, czy Ochotnicza Straż?
 • Anna
  Sukces! Brawo! A ilu ojców tego sukcesu...
 • Anonim
  A ja myślałem,że Mikołaj istnieje a tu taka sytuacja. : )
 • [ijany znad Grodarza
  Fantastyczne. Nie wiedzialem, a może nie wiedzieliśmy o TYM , tak ważnym?
  ps Świety Mikołaju. Wstydu nie bedzie, jak się PRZYPOMNISZ w 2016 roku, kiedy to SZUKASZ grzecznych dzieci.
  ps. podaj adres miejsca zamieszkania, a lepiej miejsca pomieszkiwania w Polsce.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę