Muzyczny Zamek: Edyta Górniak

zobacz więcej (21)

Koncert Edyty Górniak to jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych tego roku w Kazimierzu. Bez wątpienia można go też określić mianem widowiskowego.

Edyta Górniak to artystka doskonale znana polskiej publiczności. Z niesamowitym głosem, wielką energią i świetnym programem artystycznym wystąpiła przed kazimierską publicznością na dziedzińcu kazimierskiego zamku. I porwała tę publiczność w niezwykłą muzyczną podróż. Pełną różnorodnych brzmień.  Momentami zwalniała, prezentując klimatyczne i romantyczne utwory, by za chwilę mocno przyspieszyć i ruszyć dalej tanecznym i pełnym nieziemskiej energii krokiem.

- Było cudnie – podsumowują krótko uczestnicy koncertu.

- Świetny koncert. Edyta pokazała wysoką klasę, mieliśmy okazję usłyszeć wspaniały wokal i pełną gamę głosu Artystki.... dzięki! - czytamy w jednym z komentarzy na Facebooku.

 

Fragmenty koncertu zobaczyć można na Facebooku:

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Długi Weekend majowy 2021 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę