Muzyczny Zamek: Edyta Górniak

zobacz więcej (21)

Koncert Edyty Górniak to jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych tego roku w Kazimierzu. Bez wątpienia można go też określić mianem widowiskowego.

Edyta Górniak to artystka doskonale znana polskiej publiczności. Z niesamowitym głosem, wielką energią i świetnym programem artystycznym wystąpiła przed kazimierską publicznością na dziedzińcu kazimierskiego zamku. I porwała tę publiczność w niezwykłą muzyczną podróż. Pełną różnorodnych brzmień.  Momentami zwalniała, prezentując klimatyczne i romantyczne utwory, by za chwilę mocno przyspieszyć i ruszyć dalej tanecznym i pełnym nieziemskiej energii krokiem.

- Było cudnie – podsumowują krótko uczestnicy koncertu.

- Świetny koncert. Edyta pokazała wysoką klasę, mieliśmy okazję usłyszeć wspaniały wokal i pełną gamę głosu Artystki.... dzięki! - czytamy w jednym z komentarzy na Facebooku.

 

Fragmenty koncertu zobaczyć można na Facebooku:

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę