Muzyczny Zamek: Edyta Górniak

zobacz więcej (21)

Koncert Edyty Górniak to jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych tego roku w Kazimierzu. Bez wątpienia można go też określić mianem widowiskowego.

Edyta Górniak to artystka doskonale znana polskiej publiczności. Z niesamowitym głosem, wielką energią i świetnym programem artystycznym wystąpiła przed kazimierską publicznością na dziedzińcu kazimierskiego zamku. I porwała tę publiczność w niezwykłą muzyczną podróż. Pełną różnorodnych brzmień.  Momentami zwalniała, prezentując klimatyczne i romantyczne utwory, by za chwilę mocno przyspieszyć i ruszyć dalej tanecznym i pełnym nieziemskiej energii krokiem.

- Było cudnie – podsumowują krótko uczestnicy koncertu.

- Świetny koncert. Edyta pokazała wysoką klasę, mieliśmy okazję usłyszeć wspaniały wokal i pełną gamę głosu Artystki.... dzięki! - czytamy w jednym z komentarzy na Facebooku.

 

Fragmenty koncertu zobaczyć można na Facebooku:

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę