Konkurs! Do wygrania bilety na koncert Andrzeja Smolika i Keva Foxa

Już w najbliższą sobotę na dziedzińcu kazimierskiego Zamku odbędzie się koncert Andrzeja Smolika i Keva Foxa. A my mamy dla Was konkurs. Do wygrania podwójna wejściówka na koncert.

Andrzej Smolik i Kev Fox to jeden z najgłośniejszych polskich duetów ostatnich lat. I to właśnie ci dwaj muzycy wystąpią na dziedzińcu kazimierskiego Zamku już w najbliższą sobotę (10 sierpnia) o godzinie 21.00.
Chcielibyście wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu? Nadal jest to możliwe. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki zespół warto zaprosić do Kazimierza, żeby wystąpił na dziedzińcu zamku w ramach cyklu Muzyczny Zamek. Uzasadnij wypowiedź.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do czwartku (8 sierpnia), do godziny 12.00 . W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w czwartek (8 sierpnia) o godzinie 22.00 na łamach naszego portalu.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Długi Weekend majowy 2021 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę