Konkurs! Do wygrania bilety na koncert Andrzeja Smolika i Keva Foxa

Już w najbliższą sobotę na dziedzińcu kazimierskiego Zamku odbędzie się koncert Andrzeja Smolika i Keva Foxa. A my mamy dla Was konkurs. Do wygrania podwójna wejściówka na koncert.

Andrzej Smolik i Kev Fox to jeden z najgłośniejszych polskich duetów ostatnich lat. I to właśnie ci dwaj muzycy wystąpią na dziedzińcu kazimierskiego Zamku już w najbliższą sobotę (10 sierpnia) o godzinie 21.00.
Chcielibyście wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu? Nadal jest to możliwe. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki zespół warto zaprosić do Kazimierza, żeby wystąpił na dziedzińcu zamku w ramach cyklu Muzyczny Zamek. Uzasadnij wypowiedź.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do czwartku (8 sierpnia), do godziny 12.00 . W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w czwartek (8 sierpnia) o godzinie 22.00 na łamach naszego portalu.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę