Zaśpiewaj przed Edytą Górniak!

Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki ogłasza casting na warsztaty muzyczne Support koncertu Edyty Górniak. Przesłuchania 22 i 24 czerwca.

Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki zaprasza młodzież z powiatu puławskiego na bezpłatne warsztaty muzyczne Support koncertu Edyty Górniak. Warunkiem uczestnictwa jest przejście przesłuchania, które odbędzie się 22 i 24 czerwca w godzinach 11.00-14.00 w siedzibie Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki.

 

- Na casting prosimy o przygotowanie jednej, dowolnej piosenki - piszą organizatorzy.

 

Uczestnicy warsztatów, które odbędą się w dniach 24 czerwca- 6 lipca- w KOKPiT i na zamku przygotują cztery utwory, które zostaną wykonane jako support przed koncertem Edyty Górniak 6 lipca na zamku w Kazimierzu Dolnym.


Informacje i zgłoszenia w KOKPiT, tel. 818810040.

 

To kolejna taka gratka dla młodych talentów muzycznych z powiatu puławskiego. Rok temu uczestnicy warsztatów przygotowali na zamku support Sound'n'Grace!

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę