Wygraj bilet na koncert Edyty Górniak!

W pierwszy weekend lipca na dziedzińcu kazimierskiego zamku odbędzie się koncert Edyty Górniak. A my mamy dla Was podwójną wejściówkę. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Edyty Górniak przedstawiać raczej nikomu nie trzeba. Piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i laureatka wielu prestiżowych nagród muzycznych.

W sobotę, 6 lipca o godzinie 21.30 na jednej z najbardziej niezwykłych i klimatycznych scen w Kazimierzu wystąpi Edyta Górniak. Podczas koncertu, który zostanie poprzedzony supportem, usłyszymy największe przeboje artystki.

Dla tych z Państwa, którzy przyślą ciekawą wypowiedź na nasze zadanie konkursowe, mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert Edyty Górniak.

Zadanie brzmi:

Który utwór Edyty Górniak lubisz najbardziej i dlaczego?

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do niedzieli (30 czerwca) włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w poniedziałek (1 lipca godz. 12:00) na łamach naszego portalu.

Regulamin konkursu.

Fundatorem nagrody w konkursie jest Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę