Wygraj bilet na koncert Edyty Górniak!

W pierwszy weekend lipca na dziedzińcu kazimierskiego zamku odbędzie się koncert Edyty Górniak. A my mamy dla Was podwójną wejściówkę. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Edyty Górniak przedstawiać raczej nikomu nie trzeba. Piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i laureatka wielu prestiżowych nagród muzycznych.

W sobotę, 6 lipca o godzinie 21.30 na jednej z najbardziej niezwykłych i klimatycznych scen w Kazimierzu wystąpi Edyta Górniak. Podczas koncertu, który zostanie poprzedzony supportem, usłyszymy największe przeboje artystki.

Dla tych z Państwa, którzy przyślą ciekawą wypowiedź na nasze zadanie konkursowe, mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert Edyty Górniak.

Zadanie brzmi:

Który utwór Edyty Górniak lubisz najbardziej i dlaczego?

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do niedzieli (30 czerwca) włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w poniedziałek (1 lipca godz. 12:00) na łamach naszego portalu.

Regulamin konkursu.

Fundatorem nagrody w konkursie jest Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę