Smolik i Kev Fox zagrają w Kazimierzu

Jeden z najgłośniejszych polskich duetów ostatnich lat wystąpi w Kazimierzu. Na zamku w ramach cyklu Muzyczny Zamek 10 sierpnia pojawią się Andrzej Smolik i Kev Fox.

Smolik i Kev Fox to dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Ich debiutancki album "Smolik i Kev Fox" był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali nagrodę Fryderyka w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.

- Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Foxa przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada Smolik z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż – czytamy w recenzji na profilu grupy na Facebooku.

W Kazimierzu pojawią się z nowym materiałem. Podczas koncertu na zamku promować będą epkę „Queen Of Hearts. Występ na zamku otwiera sierpniową część trasy koncertowej grupy po Polsce. Później grupa wystąpi jeszcze w Olsztynie, Krakowie i Krotoszynie.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym i na stronie www.biletyna.pl. Wkrótce także do wygrania w konkursie na naszym portalu.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę