Smolik i Kev Fox zagrają w Kazimierzu

Jeden z najgłośniejszych polskich duetów ostatnich lat wystąpi w Kazimierzu. Na zamku w ramach cyklu Muzyczny Zamek 10 sierpnia pojawią się Andrzej Smolik i Kev Fox.

Smolik i Kev Fox to dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Ich debiutancki album "Smolik i Kev Fox" był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali nagrodę Fryderyka w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.

- Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Foxa przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada Smolik z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż – czytamy w recenzji na profilu grupy na Facebooku.

W Kazimierzu pojawią się z nowym materiałem. Podczas koncertu na zamku promować będą epkę „Queen Of Hearts. Występ na zamku otwiera sierpniową część trasy koncertowej grupy po Polsce. Później grupa wystąpi jeszcze w Olsztynie, Krakowie i Krotoszynie.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym i na stronie www.biletyna.pl. Wkrótce także do wygrania w konkursie na naszym portalu.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę