Edyta Górniak z koncertem w Kazimierzu

W pierwszy weekend lipca na dziedzińcu kazimierskiego zamku wystąpi Edyta Górniak. Koncert zostanie poprzedzony supportem, na scenie wystąpi młodzież z powiatu puławskiego.

Piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka. Laureatka wielu prestiżowych nagród muzycznych, zdobywczyni Fryderyków, Wiktora, Bursztynowego Słowika i statuetki Eska Music Award. Edyta Górniak.

- Jedna z największych gwiazd polskiego popu, najbardziej utalentowana postać na polskiej scenie muzycznej, doceniana również za granicą – zdobywczyni międzynarodowej nagrody  przyznawanej przez Hiszpanów za „Najlepszy głos Europy” – czytamy w informacji prasowej. – Wspaniały głos (obliczony na 4 oktawy!), wrażliwość, niesamowite emocje, chwile wzruszenia – tego dostarczy słuchaczom koncert Edyty Górniak. To wszystko już w niebawem w magicznej scenerii kazimierskiego zamku…

W sobotę, 6 lipca o godzinie 21.30 na jednej z najbardziej niezwykłych i klimatycznych scen wystąpi Edyta Górniak. Podczas koncertu, który zostanie poprzedzony supportem, usłyszymy największe przeboje artystki.

W supporcie wystąpi młodzież z powiatu puławskiego wybrana na przesłuchaniach. Osoby, które wygrają casting, wezmą udział w bezpłatnych warsztatach wokalnych prowadzonych w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki w dniach 24 czerwca - 6 lipca. Pod kierunkiem instruktorek: Dominiki Ziemnickiej Domi June i Moniki Kubiś-Arbuz, uczestnicy warsztatów przygotują cztery utwory, które zostaną wykonane jako support przed koncertem Edyty Górniak.

Bilety na koncert w cenie 30 zł można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym i na stronie www.biletyna.pl

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę