Edyta Górniak z koncertem w Kazimierzu

W pierwszy weekend lipca na dziedzińcu kazimierskiego zamku wystąpi Edyta Górniak. Koncert zostanie poprzedzony supportem, na scenie wystąpi młodzież z powiatu puławskiego.

Piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka. Laureatka wielu prestiżowych nagród muzycznych, zdobywczyni Fryderyków, Wiktora, Bursztynowego Słowika i statuetki Eska Music Award. Edyta Górniak.

- Jedna z największych gwiazd polskiego popu, najbardziej utalentowana postać na polskiej scenie muzycznej, doceniana również za granicą – zdobywczyni międzynarodowej nagrody  przyznawanej przez Hiszpanów za „Najlepszy głos Europy” – czytamy w informacji prasowej. – Wspaniały głos (obliczony na 4 oktawy!), wrażliwość, niesamowite emocje, chwile wzruszenia – tego dostarczy słuchaczom koncert Edyty Górniak. To wszystko już w niebawem w magicznej scenerii kazimierskiego zamku…

W sobotę, 6 lipca o godzinie 21.30 na jednej z najbardziej niezwykłych i klimatycznych scen wystąpi Edyta Górniak. Podczas koncertu, który zostanie poprzedzony supportem, usłyszymy największe przeboje artystki.

W supporcie wystąpi młodzież z powiatu puławskiego wybrana na przesłuchaniach. Osoby, które wygrają casting, wezmą udział w bezpłatnych warsztatach wokalnych prowadzonych w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki w dniach 24 czerwca - 6 lipca. Pod kierunkiem instruktorek: Dominiki Ziemnickiej Domi June i Moniki Kubiś-Arbuz, uczestnicy warsztatów przygotują cztery utwory, które zostaną wykonane jako support przed koncertem Edyty Górniak.

Bilety na koncert w cenie 30 zł można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym i na stronie www.biletyna.pl

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę