Edyta Górniak z koncertem w Kazimierzu

W pierwszy weekend lipca na dziedzińcu kazimierskiego zamku wystąpi Edyta Górniak. Koncert zostanie poprzedzony supportem, na scenie wystąpi młodzież z powiatu puławskiego.

Piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka. Laureatka wielu prestiżowych nagród muzycznych, zdobywczyni Fryderyków, Wiktora, Bursztynowego Słowika i statuetki Eska Music Award. Edyta Górniak.

- Jedna z największych gwiazd polskiego popu, najbardziej utalentowana postać na polskiej scenie muzycznej, doceniana również za granicą – zdobywczyni międzynarodowej nagrody  przyznawanej przez Hiszpanów za „Najlepszy głos Europy” – czytamy w informacji prasowej. – Wspaniały głos (obliczony na 4 oktawy!), wrażliwość, niesamowite emocje, chwile wzruszenia – tego dostarczy słuchaczom koncert Edyty Górniak. To wszystko już w niebawem w magicznej scenerii kazimierskiego zamku…

W sobotę, 6 lipca o godzinie 21.30 na jednej z najbardziej niezwykłych i klimatycznych scen wystąpi Edyta Górniak. Podczas koncertu, który zostanie poprzedzony supportem, usłyszymy największe przeboje artystki.

W supporcie wystąpi młodzież z powiatu puławskiego wybrana na przesłuchaniach. Osoby, które wygrają casting, wezmą udział w bezpłatnych warsztatach wokalnych prowadzonych w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki w dniach 24 czerwca - 6 lipca. Pod kierunkiem instruktorek: Dominiki Ziemnickiej Domi June i Moniki Kubiś-Arbuz, uczestnicy warsztatów przygotują cztery utwory, które zostaną wykonane jako support przed koncertem Edyty Górniak.

Bilety na koncert w cenie 30 zł można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym i na stronie www.biletyna.pl

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę