Laureaci Dwóch Brzegów

Skomentuj (1)

„Mocna kawa wcale nie jest taka zła” Aleksandra Pietrzaka to film, który wygrał tegoroczny Niezależny Konkurs Filmów Krótkometrażowych organizowany w ramach Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

„Mocna kawa wcale nie jest taka zła” Aleksandra Pietrzaka to film, który okazał się numerem jeden w Niezależnym Konkursie Filmów Krótkometrażowych. Marian Dziędziel i Wojciech Mecwaldowski mistrzowsko odegrali historię dwóch mężczyzn, którzy są zbyt uparci, aby się pogodzić i powiedzieć sobie, co czują.

 

Drugą nagrodę zdobył film „Gorzko, gorzko!” Julii Rogowskiej i Magdy Załęckiej, trzecią „Sondy o mężczyznach” Mateusza Głowackiego.

 

W tym roku filmy oceniało niezależne, 15-osobowe jury - widzowie wyłonieni metodą losowania, niezwiązani z branżą filmową. Staramy się wybierać filmy niebanalne, dopatrzeć się w nich czegoś wyjątkowego. To między innymi dlatego, są tak różnorodne - mówi Maryla Jorsz, menadżer programowy Dwóch Brzegów.

 

Łącznie jurorzy oceniali w tym roku 61 produkcji.

 

Źródło: DwaBrzegi.pl

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Rick Blaine
    Czy ktoś wie jak się nazywal się film "niespodzianka" w sobote o 12. I który film był wybrany najlepszy przez widzow?

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Długi Weekend majowy 2021 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę