Kiermasz bożonarodzeniowy

Skomentuj (2)

zobacz więcej (9)

Za tydzień mamy święta! Jeśli nadal szukacie Państwo oryginalnych prezentów dla najbliższych lub wyjątkowych świątecznych ozdób, zapraszamy na kiermasz bożonarodzeniowy. To ostatnia chwila, by kupić coś niezwykłego.

Kiermasz bożonarodzeniowy to już tradycja w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Twórcy ludowi od lat przygotowują świąteczne ozdoby oraz inne rzeczy idealnie nadające się na prezenty dla najbliższych. Tak jest też w tym roku.

 

Co możemy dostać na kiermaszu? Kolorowe choinki, ręcznie ozdabiane bombki, stroiki, obrusy, serwety czy chusty. A oprócz tego kolorowe rzeźby aniołów czy też stajenki, wiklinowe kosze i tace, ręcznie robione szczotki do włosów i biżuterię. Wymieniać można by bez końca.

 

- Nowością są wyroby z filcu – mówi Monika Dudzińska, dyrektor Kazimierskiego Ośrodka Kultury. – Na kiermaszu można obejrzeć i nabyć obrazy z tego tworzywa oraz biżuterię.

 

Jednak jest to już ostatnia szansa, by nabyć te wspaniałe przedmioty cieszące nie tylko oko, ale i duszę. Tak więc zapraszamy na kiermasz i świąteczne zakupy do Kazimierza.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę