Kiermasz Świąteczny

Skomentuj (4)

zobacz więcej (9)

Przepiękne choinki z piernika, anioły z ciasta, kartki świąteczne czy ozdoby choinkowe to tylko niewielka część wyrobów przygotowanych przez dzieci z przedszkola im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu Dolnym na kiermasz bożonarodzeniowy.

Kiermasz trwa od 11 grudnia, a jego celem jest zgromadzenie funduszy na doposażenie pracowni komputerowej. Nauczyciele mają nadzieję, że za zebrane pieniądze uda im się zakupić do przedszkola jeszcze jeden komputer oraz programy multimedialne do indywidualnej pracy z dziećmi.
 
- W związku z tym, że w naszym przedszkolu są oddziały integracyjne, nasze dzieci wymagają dodatkowej pracy – mówi nauczycielka Anna Radziewicz. - Powstała więc myśl, aby stworzyć pracownię komputerową na miarę obecnych czasów.
 
Przedszkole pozyskało już dwa komputery, dzięki pomocy jednego z rodziców, ale to jest za mało. Marzena Jaśkiewicz i Anna Radziewicz postanowiły więc przygotować wraz ze swymi podopiecznymi kiermasz.
 
- My pracujemy w starszakach i tu najłatwiej jest taką akcję zrobić – mówi Anna Radziewicz. - Dzieci nas bardzo wspomagały, nie tylko przedszkolaki, ale również uczniowie z III klasy Szkoły Podstawowej w Kazimierzu Dolnym pod opieką swoich wychowawczyń - Iwony Budnik i Iwony Pisuli.
 
Na kiermaszu można dostać kolorowe ozdoby choinkowe, anioły z ciasta i papieru, sianko, wyjątkowe kartki świąteczne oraz choinki z szyszek, piernika i papieru. Te świąteczne przedmioty, wykonane malutkimi, zręcznymi rączkami, posiadają duszę. Zachwycają i cieszą.

Warto kupić jakiś drobiazg dla ozdoby świątecznego stołu i wspomóc tym samym przedszkole. Cel szczytny.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

Mapa

Oświata

Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę