Aktualności dla "Boże Narodzenie"

Do Bożego Narodzenia jeszcze daleko, ale już możemy się cieszyć, że w tym okresie Kazimierz wyglądać będzie jeszcze piękniej niż zwykle. W ramach Budżetu Obywatelskiego zainstalowane zostanie nowe oświetlenie świąteczne.

Choinka małej Marii

Boże Narodzenie tuż tuż. W zapachu wypieków i choinki, w całym tym świątecznym, uroczystym zamieszaniu lubimy odszukiwać resztek naszego dzieciństwa, sprawdzając, ile go jeszcze w nas samych zostało? O świętach z dzieciństwa Marii Kuncewiczowej pisze Monika Januszek – Surdacka na blogu Na Rynku Usiąść w Kazimierzu.
Dni do świąt Bożego Narodzenia odliczamy już na palcach. Choinka, sianko, opłatek, najbliżsi... Niech w tych dniach uda nam się zapomnieć o tym, co złe, a Nowy Rok niech otworzy nowe perspektywy!
Pierwsze ozdoby na choince już są. Organizatorzy akcji #ŚwiętaRazem liczą, że wkrótce dołączą do nich kolejne, wykonane własnoręcznie w rodzinnym gronie.

Na tydzień przed Bożym Narodzeniem kazimierski Rynek wypełnią stragany, świąteczna muzyka i niepowtarzalny klimat. Wszystko to za sprawą Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego…

Święta w areszcie

Święta spędził w warszawskim areszcie. W Kazimierzu Dolnym tuż przed Wigilią zatrzymano 41 – letniego konwojenta podejrzanego o przywłaszczenie 1,2 mln zł na szkodę firmy, w której pracował.

Choć pogoda za oknem kapryśna, w drewnianej wilii położonej na jednym ze wzgórz w Kazimierzu Dolnym jest magicznie, dostojnie i świątecznie. Wszystko to za sprawą młodych artystów ze Szkoły Podstawowej w Rzeczycy, którzy w Kuncewiczówce przedstawili jasełka.

Od Świąt Bożego Narodzenia dzieli nas już tylko kilka dni. Jeśli chcielibyście Państwo spędzić ten wyjątkowy okres w Kazimierzu Dolnym, a nadal nie zrobiliście rezerwacji, nic straconego. W kazimierskich obiektach noclegowych są jeszcze wolne miejsca.

Długie weekendy 2012

Ostatnie lata były dość ubogie w długie weekendy, dlatego ten nadchodzący 2012 rok powinien nas mile zaskoczyć. Wolnych dni będzie sporo, a wszystko to zawdzięczamy temu, iż luty mieć będzie w 2012 roku 29 dni.

Najlepsze życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wielu szczęśliwych chwil spędzonych w gronie najbliższych spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszelkiej pomyslności w nadchodzącym Nowym Roku

Za tydzień mamy święta! Jeśli nadal szukacie Państwo oryginalnych prezentów dla najbliższych lub wyjątkowych świątecznych ozdób, zapraszamy na kiermasz bożonarodzeniowy. To ostatnia chwila, by kupić coś niezwykłego.

Boże Narodzenie 2011

Boże Narodzenie coraz bliżej. Zapraszamy Państwa w ten wyjątkowy czas do Kazimierza Dolnego - miasta równie magicznego, jak same święta.

W ten świąteczny weekend zapraszamy Państwa do Kazimierza! Tu znajdziecie magię i niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia. To nadwiślańskie Miasteczko, choćby zupełnie dla Was nieznane, bardzo szybko stanie się domem, w którym święta smakują najlepiej...

Pokaż stopkę