Aktualności dla "kiermasz bożonarodzeniowy"

Tradycyjne potrawy regionalne, produkty ekologiczne, kiermasz rękodzieła, warsztaty ozdob świątecznych i wiele innych atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. To wszystko już za niewiele ponad miesiąc w Kazimierzu Dolnym podczas IX Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego.

Pierwszy dzień VII Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego odbywającego się corocznie w Kazimierzu Dolnym za nami. Jedną z największych atrakcji, szczególnie dla najmłodszych była wizyta Św. Mikołaja…

"Hotelowy zawrót głowy" i "Magistrala", "Paleciak" i "Apartament śmietankowy", "Gościniec" i "Hotelowy kogel – mogel" – te inne ciasta w czasie Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego przyciągały swoim zapachem i smakiem amatorów słodyczy do stoiska Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza.

Bombki i lukrowane pierniczki, szydełkowe mikołajki, aniołki i inne ozdoby choinkowe, stroiki i kartki świąteczne, a także wigilijne specjały kazimierskiej kuchni. To wszystko można nabyć podczas VI Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego. Zapraszamy!

Za tydzień mamy święta! Jeśli nadal szukacie Państwo oryginalnych prezentów dla najbliższych lub wyjątkowych świątecznych ozdób, zapraszamy na kiermasz bożonarodzeniowy. To ostatnia chwila, by kupić coś niezwykłego.

Pierwszy dzień tegorocznego Jarmarku Świątecznego za nami. Była świąteczna muzyka, tradycyjne przysmaki oraz Święty Mikołaj, który mimo braku śniegu dotarł do Kazimierza Dolnego razem ze swymi pomocnicami.

Pokaż stopkę