IX Kazimierski Jarmark Świąteczny

Skomentuj (1)

Tradycyjne potrawy regionalne, produkty ekologiczne, kiermasz rękodzieła, warsztaty ozdob świątecznych i wiele innych atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. To wszystko już za niewiele ponad miesiąc w Kazimierzu Dolnym podczas IX Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego.

W połowie grudnia już po raz dziewiąty odbędzie się w Kazimierzu Kazimierski Jarmark Świąteczny w duecie z Kiermaszem Smaków Regionalnych „Zasmakuj w Kazimierzu”.

Będzie można skosztować tradycyjnych potraw regionalnych i produktów ekologicznych. Ozdoby choinkowe będzie można wykonać własnoręcznie podczas warsztatów ozdób świątecznych lub też zakupić gotowe na kiermaszu rękodzieła i sztuki ludowej.

Jarmark w Kazimierzu wypełni czas starszym i młodszym. Dla tych ostatnich przewidziano zabawy i konkursy. Specjalnie też dla nich przyjedzie na Rynek Święty Mikołaj.

Tegoroczna impreza odbędzie się trochę później niż w latach ubiegłych – w dniach 12 – 13 grudnia – i tradycyjnie zakończy się Wigilią Miejską w niedzielę o godzinie 16.00 – przedświątecznym spotkaniem mieszkańców organizowanym już po raz piąty z inicjatywy Radnych Rady Miejskiej i przy dużym zaangażowaniu mieszkańców Miasteczka.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Jarmarku proszone są o kontakt z Kazimierskim Ośrodkiem Kultury Promocji i Turystyki – z Moniką Tarachą, tel. 81-881-00-4081-881-00-40, e - mail: kokpit@kokpit.com.pl , monika.taracha@kokpit.com.pl do 16 listopada. Ilość miejsc ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo wyboru wystawców.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę