Aktualności dla "jarmark świąteczny"

To już tradycja. Św. Mikołaj jak co roku podczas Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego zawitał do Miasteczka i obdarował dzieci łakociami.

Pierwszy dzień Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego za nami. Co się działo w Miasteczku? Naprawdę sporo. Fotoreportaż.

Bożonarodzeniowy klimat rozgościł się już na dobre w Miasteczku. Wszystko za sprawą Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego, który trwa właśnie w Kazimierzu Dolnym.

Już tylko tydzień dzieli nas od jedenastej edycji Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego. Co tym razem przygotowali organizatorzy?

Na tydzień przed Bożym Narodzeniem kazimierski Rynek wypełnią stragany, świąteczna muzyka i niepowtarzalny klimat. Wszystko to za sprawą Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego…

Tradycyjne potrawy regionalne, produkty ekologiczne, kiermasz rękodzieła, warsztaty ozdob świątecznych i wiele innych atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. To wszystko już za niewiele ponad miesiąc w Kazimierzu Dolnym podczas IX Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego.

W Święto Mikołaja

Za nami już pierwszy dzień trwającego w Kazimierzu Dolnym Jarmarku Świątecznego. W samo południe imienin Mikołaja na kazimierskim Rynku, tuż obok pięknej zielonej choinki pojawił się święty Mikołaj…

VI Kazimierski Jarmark Świąteczny to nie tylko kolorowe stragany na Rynku, ale również różnorodne atrakcje, także dla dzieci. Jedną z nich był bez wątpienia spektakl p.t. „Opowieści świąteczne z różnych stron świata”, który zaprezentowała Beata Frankowska wraz z Robertem Lipką.

W grudniowy weekend 8 - 9 grudnia na kazimierskim Rynku odbędzie się już po raz szósty Jarmark Świąteczny. Tradycyjnie będzie miał miejsce wtedy Kiermasz Smaków Regionalnych „Zasmakuj w Kazimierzu” oraz kiermasz rękodzieła i sztuki ludowej Koła Twórców Ludowych z Kazimierza Dolnego.

Pokaż stopkę