Aktualności dla "Turniej Oldboyów im. Kazimierza Górskieg"

Rozgrywki piłkarskie 10 drużyn, licytacje, pokazy, muzyka na żywo oraz wiele innych atrakcji w jednym miejscu, na boisku obok przystani.  Podczas Turnieju Oldbojów w Piłce Nożnej w Kazimierzu Dolnym.

V Turniej Oldbojów w piłce nożnej im. Kazimierza Górskiego za nami. Były emocje, sportowe zmagania oraz mnóswto wspaniałej zabawy. A wszystko to dedykowane choremu na ADL małemu Frankowi Fernezemu.

Październik zacznie się w Kazimierzu na sportowo. Za tydzień, w sobotę 1 października, odbędzie się IV Memoriał im. Kazimierza Górskiego pod hasłem „Dla promocji Kazimierza Dolnego”. 

Październik rozpieszcza nas pogodą. Nic więc dziwnego, że II Turniej Oldbojów im. Kazimierza Górskiego dla Promocji Kazimierza Dolnego, który odbył się w minioną sobotę cieszył się zainteresowaniem.

Przez kilka sobotnich godzin na nadwiślańskim boisku królowali piłkarze dopingowani przez miłośników piłki nożnej. Zamykający tegoroczny sezon na trawie I Turniej Oldboyów im. Kazimierza Górskiego dla Promocji Kazimierza Dolnego już za nami.

Pokaż stopkę