Kolacja z Gwiazdami dla Frania

Już tylko kilka dni dzieli nas od Charytatywnej Kolacji z Gwiazdami. Cały dochód z imprezy będzie przekazany na leczenie sześcioletniego Frania z Kazimierza. Biletów zostało naprawdę niewiele. Cel jest jeden: zdrowie Franka

Charytatywna Kolacja z Gwiazdami dla Franka odbędzie się w najbliższą niedzielę, 31 lipca w Hotelu Król Kazimierz. Impreza rozpocznie się o godzinie 19.00. Liczba miejsc jest jednak ograniczona (100 biletów) a koszt biletu to 200 zł. Spora część biletów została sprzedana, zostało jeszcze 30. Jednak czasu zostało niewiele.

- "Kolacja" coraz bliżej a bilety ciągle w sprzedaży – piszą organizatorzy. – Zadbajmy o to, aby wszystkie się wysprzedały. Pamiętajmy, że cały dochód z imprezy będzie przekazany na leczenie Frania.

Pośród tych wszystkich ludzi wielkiego serca, czyli uczestników charytatywnego wydarzenia, pojawią się także osoby znane nam wszystkim z telewizji czy też innych mediów. W Kolacji z Gwiazdami wezmą udział: Małgorzata Socha, Przemysław Cypryański, Romuald Lipko, Izabela Trojanowska oraz Paulina Sykut-Jeżyna wraz z mężem Piotrem Jeżyną. Swoją obecność zapowiedziała także TVP 2 w osobach reporterów z programu „Pytanie na śniadanie”.

Gwiazdy to jedno, zaś drugie to suto zastawione stoły. Do pomocy przy organizacji kolacji zgłosiło się wiele kazimierskich restauracji i kawiarni. Swoje przysmaki podczas charytatywnej kolacji zaprezentują: Restauracja AKUKU, Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa, Knajpa Artystyczna, Piekarnia Sarzyński, Kazimierz Dolny, Kawiarnia Rynkowa, Restauracja Dębowa, Restauracja Sielanka, Batumi - Kuchnia Gruzińska, Restauracja u Fryzjera, Bar pod Bykiem, Kawiarnia u Radka i Kawiarnia Galeria.

Oprócz wyśmienitego jedzenia i wybornego towarzystwa podczas kolacji odbędzie się pokaz kulinarny mistrza kuchni – Tomasza Królikowskiego. W pokazie do przygotowanych dań zostaną wykorzystane marynowane ślimaki oraz kawior – podarunek od firmy Snails Garden.

- Tomek weźmie ze sobą także vouchery na warsztaty kulinarne w Studiu Cook Up, które ma przyjemność prowadzić – zapowiadają organizatorzy. – Oczywiście taki voucher będzie można wygrać podczas imprezy.

Będzie też dobra muzyka, aukcja obrazów, loteria fantowa i licytacja różnorodnych wspaniałych prezentów. Lot moto – paralotnią, przejażdżka KTM X-BOW, wybielanie zębów White&Smile, vouchery do Hair Mania Marzena Nachowicz i Beauty ROOM, intensywna 30 minutowa przejażdżka offroadowa, wejściówki dla dzieci do „Jasia i Małgosi” oraz pobyt w hotelu „Kazimierzówka Wellness&Spa” oraz wycieczka jeepami w towarzystwie Przemysława Cypryańskiego – to spora część, ale nie wszystkie atrakcje, jakie możecie sobie zapewnić. Wystarczy przyjść na kolację. Ostatnie wolne miejsca jeszcze są.


Bilety można nabyć w kilku miejscach: Salonie Fryzjerskim "Hair Mania" Puławy, Restauracji Podcienia na Rynku w Kazimierzu Dolnym, Kawiarni Rynkowa na Rynku w Kazimierzu Dolnym, Hotelu Król Kazimierz oraz w Restauracji Stara Łaźnia.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 785 653 070.

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel Król Kazimierz


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę