Dzień Dobry Wakacje... w Kazimierzu!

Skomentuj (4)

Kazimierz Dolny stał się prawdziwym filmowym Miasteczkiem. W miniony weekend oprócz kolejnej edycji Dwóch Brzegów, gościliśmy także ekipę TVN, która właśnie z Kazimierza prowadziła transmisje na żywo programu Dzień Dobry Wakacje.

Miasteczko po raz kolejny okazało się idealnym plenerowym studiem. Tym razem z uroków Kazimierza Dolnego korzystali widzowie stacji TVN, która zdecydowała się właśnie stąd poprowadzić program Dzień Dobry Wakacje.

- W najbliższy weekend Dzień Dobry Wakacje poprowadzą Kinga Rusin i Filip Chajzer – zapowiadali realizatorzy na jednym z portali społecznościowych. – Razem przejmą panowanie na prawdziwym XIII-wiecznym Zamku w Kazimierzu Dolnym!

Pośród gości w plenerowym studiu pojawili się m.in. Grażyna Torbicka, Romuald Lipko czy Tomasz Sikora. W muzycznej odsłonie zaprezentowała się natomiast Magda Steczkowska oraz Julia Wieniawa.

Na kazimierskim Rynku Piotr Huszcz przygotowywał przysmaki Lubelszczyzny. Co dokładnie?  Schab, pstrąga i sernik. W gotowaniu pomagał mu dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. 

 

XI Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Program projekcji filmowych

Program wydarzeń towarzyszących

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Redakcja
  Komentarz został usunięty. Prosimy o wpisy zgodne z regulaminem dyskusji.
 • Dziad_na_laurach
  Przy okazji pieśni wychwalnych, warto by było nadmienić, że koncert Dziadów NIE BYŁ zorganizowany przez Dwa Brzegi, nie było go nawet w programie. Już dostali swój dziadowski hit, nie trzeba się już starać...
  • pijany znad Grodarza
   Przykre to, ale finał WYŚMIENITY.
 • pijany znad Grodarza
  A niedzielny wieczór zostal zdominowany przez wydarzenia w Mięćmierzu. Na początek " Rejs", a nastapnie " Kazimierskie Dziady". Ludzi multum. Było wspaniale. Wielkie brawa dla organizatorów

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę