Dzień Dobry Wakacje... w Kazimierzu!

Skomentuj (4)

Kazimierz Dolny stał się prawdziwym filmowym Miasteczkiem. W miniony weekend oprócz kolejnej edycji Dwóch Brzegów, gościliśmy także ekipę TVN, która właśnie z Kazimierza prowadziła transmisje na żywo programu Dzień Dobry Wakacje.

Miasteczko po raz kolejny okazało się idealnym plenerowym studiem. Tym razem z uroków Kazimierza Dolnego korzystali widzowie stacji TVN, która zdecydowała się właśnie stąd poprowadzić program Dzień Dobry Wakacje.

- W najbliższy weekend Dzień Dobry Wakacje poprowadzą Kinga Rusin i Filip Chajzer – zapowiadali realizatorzy na jednym z portali społecznościowych. – Razem przejmą panowanie na prawdziwym XIII-wiecznym Zamku w Kazimierzu Dolnym!

Pośród gości w plenerowym studiu pojawili się m.in. Grażyna Torbicka, Romuald Lipko czy Tomasz Sikora. W muzycznej odsłonie zaprezentowała się natomiast Magda Steczkowska oraz Julia Wieniawa.

Na kazimierskim Rynku Piotr Huszcz przygotowywał przysmaki Lubelszczyzny. Co dokładnie?  Schab, pstrąga i sernik. W gotowaniu pomagał mu dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. 

 

XI Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Program projekcji filmowych

Program wydarzeń towarzyszących

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Redakcja
  Komentarz został usunięty. Prosimy o wpisy zgodne z regulaminem dyskusji.
 • Dziad_na_laurach
  Przy okazji pieśni wychwalnych, warto by było nadmienić, że koncert Dziadów NIE BYŁ zorganizowany przez Dwa Brzegi, nie było go nawet w programie. Już dostali swój dziadowski hit, nie trzeba się już starać...
  • pijany znad Grodarza
   Przykre to, ale finał WYŚMIENITY.
 • pijany znad Grodarza
  A niedzielny wieczór zostal zdominowany przez wydarzenia w Mięćmierzu. Na początek " Rejs", a nastapnie " Kazimierskie Dziady". Ludzi multum. Było wspaniale. Wielkie brawa dla organizatorów

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę