Hrabi i Dziady na Zamku

Skomentuj (2)

Ruszyła sprzedaż biletów na występ Kabaretu Hrabi oraz koncert Dziadów Kazimierskich. Już w sierpniu artyści zagoszczą na dziedzińcu Zamku. Dokonujcie rezerwacji!

Kazimierski Zamek tętni życiem. Oprócz sporej ilości turystów, którzy codziennie odwiedzają ruiny, na dziedzińcu odbywają się także różnorodne koncerty, wystawy czy przedstawienia. W drugiej połowie sierpnia czeka nas kolejny wyjątkowy wieczór. Otóż na Zamku w Kazimierzu Dolnym wystąpią: Kabaret Hrabi oraz Dziady Kazimierskie.

Zarówno jednych, jak i drugich artystów, w zasadzie przedstawiać nie trzeba.

Kabaret Hrabi istnieje od 2002 roku. W jego skład wchodzą: Darek Kamys, Joanna Kołaczkowska, Łukasz Pietsch i Tomasz Majer. W Kazimierzu Dolnym komicy wystąpią z najnowszym programem „Cyrkuśniki”.

- „Patrzcie, idzie nasz miejscowy cyrkuśnik"! - lata temu usłyszał Dariusz Kamys, wchodząc do sklepu spożywczego – piszą organizatorzy. - Niech więc tak będzie! Cyrkuśniki - Aktorzy na usługach publiczności. Wszystko dla niej. Hrabi do usług.

Dziady Kazimierskie to bez wątpienia jedna z najbardziej barwnych i oryginalnych formacji, której twórczość nierozerwalnie związana jest z Kazimierzem Dolnym.

- Muzycy łączą w swoim „dziadowskim” graniu miłość do przyrody i równie gorące uczucie do Kazimierza Dolnego – piszą organizatorzy. - Przy czym zabawę generuje zarówno ludyczny charakter melodii, jak i specyficzny dowcip bijący z tekstów oraz osobowość wokalisty  Włodka „Paprodziada“ Dembowskiego.

Rezerwujcie więc swój czas. 26 sierpnia na dziedzińcu zamku w Kazimierzu Dolnym niecodzienne wydarzenie! O godzinie 21.00 wystąpi przed Państwem Kabaret Hrabi w programie "Cyrkuśniki". Nieco później, ok. 22.30 usłyszycie natomiast największe przeboje Dziadów Kazimierskich.

Liczba miejsc jest ograniczona. Nie czekajcie więc! Bilety w cenie 40 zł są do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Rynek 15 oraz na stronie www.biletyna.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę