Hrabi i Dziady na Zamku

Skomentuj (2)

Ruszyła sprzedaż biletów na występ Kabaretu Hrabi oraz koncert Dziadów Kazimierskich. Już w sierpniu artyści zagoszczą na dziedzińcu Zamku. Dokonujcie rezerwacji!

Kazimierski Zamek tętni życiem. Oprócz sporej ilości turystów, którzy codziennie odwiedzają ruiny, na dziedzińcu odbywają się także różnorodne koncerty, wystawy czy przedstawienia. W drugiej połowie sierpnia czeka nas kolejny wyjątkowy wieczór. Otóż na Zamku w Kazimierzu Dolnym wystąpią: Kabaret Hrabi oraz Dziady Kazimierskie.

Zarówno jednych, jak i drugich artystów, w zasadzie przedstawiać nie trzeba.

Kabaret Hrabi istnieje od 2002 roku. W jego skład wchodzą: Darek Kamys, Joanna Kołaczkowska, Łukasz Pietsch i Tomasz Majer. W Kazimierzu Dolnym komicy wystąpią z najnowszym programem „Cyrkuśniki”.

- „Patrzcie, idzie nasz miejscowy cyrkuśnik"! - lata temu usłyszał Dariusz Kamys, wchodząc do sklepu spożywczego – piszą organizatorzy. - Niech więc tak będzie! Cyrkuśniki - Aktorzy na usługach publiczności. Wszystko dla niej. Hrabi do usług.

Dziady Kazimierskie to bez wątpienia jedna z najbardziej barwnych i oryginalnych formacji, której twórczość nierozerwalnie związana jest z Kazimierzem Dolnym.

- Muzycy łączą w swoim „dziadowskim” graniu miłość do przyrody i równie gorące uczucie do Kazimierza Dolnego – piszą organizatorzy. - Przy czym zabawę generuje zarówno ludyczny charakter melodii, jak i specyficzny dowcip bijący z tekstów oraz osobowość wokalisty  Włodka „Paprodziada“ Dembowskiego.

Rezerwujcie więc swój czas. 26 sierpnia na dziedzińcu zamku w Kazimierzu Dolnym niecodzienne wydarzenie! O godzinie 21.00 wystąpi przed Państwem Kabaret Hrabi w programie "Cyrkuśniki". Nieco później, ok. 22.30 usłyszycie natomiast największe przeboje Dziadów Kazimierskich.

Liczba miejsc jest ograniczona. Nie czekajcie więc! Bilety w cenie 40 zł są do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Rynek 15 oraz na stronie www.biletyna.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę