Dwa Brzegi 2020: program filmowy i wydarzeń towarzyszących

Tegoroczna 14. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi tuż tuż. Nieco inna niż poprzednie, jednak tak samo jak zawsze – na najwyższym poziomie. Dostępny jest już program filmowy festiwalu oraz program wydarzeń towarzyszących. Ruszyła także internetowa sprzedaż biletów. Poniżej szczegóły.
Jakie pokazy filmowe będziemy mogli zobaczyć podczas tegorocznej edycji Dwóch Brzegów? Przed nami wiele ciekawych obrazów. „Babyteeth” (reż. S. Murphy), „Zło nie istnieje” (reż. M. Rasoulof), „Undine” (reż. Ch. Petzold), „Asystentka” (reż. K. Green), „Fajnie by było” (reż. G. Elkann), „Acasa. Mój dom” (reż. R. Ciorniciuc) i wiele, wiele innych. Szczegółowy program filmowy jest już dostępny.
Oprócz wspaniałych filmów, Dwa Brzegi to także jedyne w swoim rodzaju spotkania z twórcami, warsztaty, koncerty czy wernisaże. I choć w tym roku takie spotkania odbywać się będą głównie w formie online, również ich nie zabraknie. Jak wygląda tegoroczny program wydarzeń towarzyszących? Zobaczcie sami – tutaj.
Kilka dni temu ruszyła także internetowa sprzedaż biletów. Jeśli więc po zapoznaniu się z programem coś przypadnie wam do gustu – nie zwlekajcie, dokonujcie rezerwacji!
14. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 1–9 sierpnia 2020 r.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2021 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę