Kabaret Młodych Panów. Konkurs

Skomentuj (6)

Na kazimierskim Zamku sporo się dzieje. Koncerty, spektakle, recitale... Tym razem na dziedzińcu wystąpi Kabaret Młodych Panów. Już w najbliższy piątek. Kto chce bilet?

Dziedziniec kazimierskiego Zamku cieszy się w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem. Zaledwie skończył się Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, podczas którego na Zamku odbywały się koncerty, w zasadzie codziennie, a już trwają przygotowania do kolejnego wydarzenia. Tym razem przed kazimierską publicznością wystąpi Kabaret Młodych Panów.

- Wybuchowa mieszanka śląskiego, ostrego poczucia humoru, teatralnego zacięcia i społecznego komentarza, a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem. Kabaret Młodych Panów od kilkunastu lat bawi setki tysięcy miłośników kabaretu w kraju i za granicą – zapowiadają organizatorzy. - "Wiecznie młodzi" Panowie, mimo swego scenicznego doświadczenia nie rezygnują z młodzieńczych żartów, energicznych protest songów, a czasem wręcz kontrowersyjnych puent. Zaprezentują skecze znane z ich najlepszych programów, realizacji telewizyjnych, jak i mniej znane fragmenty, skrzętnie chowane przed kamerami!

Dla tych z Państwa, którzy odpowiedzą ciekawie na pytanie konkursowe mamy dwie bezpłatne wejściówki ufundowane przez organizatora - Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki.

Zadanie konkursowe:

Śmiech to zdrowie. Też tak uważasz? Dlaczego? Prosimy o niebanalne uzasadnienie.

Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do środy 8 sierpnia do godziny 18.00 włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Kabaret Młodych Panów. Konkurs”. Ogłoszenie wyników w czwartek 9 sierpnia o godzinie 9.00 na łamach naszego portalu.

Kabaret Młodych Panów na Wzgórzu Zamkowym w Kazimierzu Dolnym pojawi się już w najbliższy piątek, 10 sierpnia o godzinie 21.00.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (6)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę