Kabaret Młodych Panów. Konkurs

Skomentuj (6)

Na kazimierskim Zamku sporo się dzieje. Koncerty, spektakle, recitale... Tym razem na dziedzińcu wystąpi Kabaret Młodych Panów. Już w najbliższy piątek. Kto chce bilet?

Dziedziniec kazimierskiego Zamku cieszy się w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem. Zaledwie skończył się Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, podczas którego na Zamku odbywały się koncerty, w zasadzie codziennie, a już trwają przygotowania do kolejnego wydarzenia. Tym razem przed kazimierską publicznością wystąpi Kabaret Młodych Panów.

- Wybuchowa mieszanka śląskiego, ostrego poczucia humoru, teatralnego zacięcia i społecznego komentarza, a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem. Kabaret Młodych Panów od kilkunastu lat bawi setki tysięcy miłośników kabaretu w kraju i za granicą – zapowiadają organizatorzy. - "Wiecznie młodzi" Panowie, mimo swego scenicznego doświadczenia nie rezygnują z młodzieńczych żartów, energicznych protest songów, a czasem wręcz kontrowersyjnych puent. Zaprezentują skecze znane z ich najlepszych programów, realizacji telewizyjnych, jak i mniej znane fragmenty, skrzętnie chowane przed kamerami!

Dla tych z Państwa, którzy odpowiedzą ciekawie na pytanie konkursowe mamy dwie bezpłatne wejściówki ufundowane przez organizatora - Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki.

Zadanie konkursowe:

Śmiech to zdrowie. Też tak uważasz? Dlaczego? Prosimy o niebanalne uzasadnienie.

Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do środy 8 sierpnia do godziny 18.00 włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Kabaret Młodych Panów. Konkurs”. Ogłoszenie wyników w czwartek 9 sierpnia o godzinie 9.00 na łamach naszego portalu.

Kabaret Młodych Panów na Wzgórzu Zamkowym w Kazimierzu Dolnym pojawi się już w najbliższy piątek, 10 sierpnia o godzinie 21.00.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • aaa
  Teraz już jest poprawione,a było tak jak w cytacie.
 • bbb
  A czy będzie można kupić bilety na miejscu przed występem .
 • Redakcja
  Ogłoszenie wyników w czwartek 9 sierpnia o godzinie 9.00 na łamach naszego portalu. Zdecydowanie. Przepraszamy za pomyłkę.
 • aaa
  "Ogłoszenie wyników w czwartek 10 sierpnia o godzinie 9.00 na łamach naszego portalu" - to albo w czwartek 9 sierpnia, albo w piątek 10 sierpnia. To jak?
  • www
   Ale o co chodzi?przecież jest napisane dobrze . Ogloszenie wynikow 9 w czwartek a 10 w piatek kabaret
 • taaaa
  Nie trzeba się wysilać wystarczy być koleżanka czy rodziną kogo trzeba i bilecik wręczają za darmo. Nie wiem czy to norma

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę