Kabaret Młodych Panów. Konkurs

Skomentuj (6)

Na kazimierskim Zamku sporo się dzieje. Koncerty, spektakle, recitale... Tym razem na dziedzińcu wystąpi Kabaret Młodych Panów. Już w najbliższy piątek. Kto chce bilet?

Dziedziniec kazimierskiego Zamku cieszy się w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem. Zaledwie skończył się Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, podczas którego na Zamku odbywały się koncerty, w zasadzie codziennie, a już trwają przygotowania do kolejnego wydarzenia. Tym razem przed kazimierską publicznością wystąpi Kabaret Młodych Panów.

- Wybuchowa mieszanka śląskiego, ostrego poczucia humoru, teatralnego zacięcia i społecznego komentarza, a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem. Kabaret Młodych Panów od kilkunastu lat bawi setki tysięcy miłośników kabaretu w kraju i za granicą – zapowiadają organizatorzy. - "Wiecznie młodzi" Panowie, mimo swego scenicznego doświadczenia nie rezygnują z młodzieńczych żartów, energicznych protest songów, a czasem wręcz kontrowersyjnych puent. Zaprezentują skecze znane z ich najlepszych programów, realizacji telewizyjnych, jak i mniej znane fragmenty, skrzętnie chowane przed kamerami!

Dla tych z Państwa, którzy odpowiedzą ciekawie na pytanie konkursowe mamy dwie bezpłatne wejściówki ufundowane przez organizatora - Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki.

Zadanie konkursowe:

Śmiech to zdrowie. Też tak uważasz? Dlaczego? Prosimy o niebanalne uzasadnienie.

Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do środy 8 sierpnia do godziny 18.00 włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Kabaret Młodych Panów. Konkurs”. Ogłoszenie wyników w czwartek 9 sierpnia o godzinie 9.00 na łamach naszego portalu.

Kabaret Młodych Panów na Wzgórzu Zamkowym w Kazimierzu Dolnym pojawi się już w najbliższy piątek, 10 sierpnia o godzinie 21.00.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • aaa
  Teraz już jest poprawione,a było tak jak w cytacie.
 • bbb
  A czy będzie można kupić bilety na miejscu przed występem .
 • Redakcja
  Ogłoszenie wyników w czwartek 9 sierpnia o godzinie 9.00 na łamach naszego portalu. Zdecydowanie. Przepraszamy za pomyłkę.
 • aaa
  "Ogłoszenie wyników w czwartek 10 sierpnia o godzinie 9.00 na łamach naszego portalu" - to albo w czwartek 9 sierpnia, albo w piątek 10 sierpnia. To jak?
  • www
   Ale o co chodzi?przecież jest napisane dobrze . Ogloszenie wynikow 9 w czwartek a 10 w piatek kabaret
 • taaaa
  Nie trzeba się wysilać wystarczy być koleżanka czy rodziną kogo trzeba i bilecik wręczają za darmo. Nie wiem czy to norma

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę