Dwa Brzegi'17: rozpoczął się montaż namiotów

Skomentuj (2)

zobacz więcej (7)

Na teren Zespołu Szkół przy ulicy Nadwiślańskiej wczoraj wjechały ekipy techniczne. Rozpoczął się montaż namiotów kinowych na XI Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Na boisku Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza trwa montaż namiotów, w których już wkrótce prezentowane będą filmy w ramach XI Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Ekipy techniczne oznakowały już teren i rozpoczęły układanie podłóg równocześnie pod wszystkie trzy namioty: kina Lubelskiego, Małego Kina TVN i kawiarenki festiwalowej.

- Do piątku wieczorem planujemy zakończyć nasz etap roboty: będą zbudowane kina obydwa łącznie z kawiarenką – mówi Waldemar Płaczak z firmy Hale Namiotowe Lesław Ciasnocha. - Później wchodzi już wyposażenie wnętrza, czyli ekrany, miejsce dla publiczności oświetlenie itd.

- Pojawi się sprzęt wrażliwy, oświetlenie, nagłośnienie, trybuny, wejścia, przejścia - to wszystko, co jest potrzebne, żeby nasi widzowie mogli bezpiecznie i w miarę komfortowych warunkach oglądać filmy na festiwalu – uzupełnia Zbigniew Dobrosz – producent Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. 


Sale kina plenerowego – bo w sumie do takiego zaliczyć można namioty kinowe Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi – gotowe będą na 29 lipca, kiedy to rozpocznie się XI edycja festiwalu.


11. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 29 lipca – 6 sierpnia 2017 w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zapraszamy.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Redakcja
    11. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 29 lipca - 6 sierpnia 2017 w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zapraszamy.
  • Jola
    Od kiedy do kiedy ten festiwal nie wiadomo! Budowa namiotów ukończy się 29 lipca. Mam przyjechać 1, 2 czy 4 lipca, czy pod koniec sierpnia? Ale dno informacyjne, nikomu to nie służy!...

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę