Dwa Brzegi'17: rozpoczął się montaż namiotów

Skomentuj (2)

zobacz więcej (7)

Na teren Zespołu Szkół przy ulicy Nadwiślańskiej wczoraj wjechały ekipy techniczne. Rozpoczął się montaż namiotów kinowych na XI Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Na boisku Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza trwa montaż namiotów, w których już wkrótce prezentowane będą filmy w ramach XI Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Ekipy techniczne oznakowały już teren i rozpoczęły układanie podłóg równocześnie pod wszystkie trzy namioty: kina Lubelskiego, Małego Kina TVN i kawiarenki festiwalowej.

- Do piątku wieczorem planujemy zakończyć nasz etap roboty: będą zbudowane kina obydwa łącznie z kawiarenką – mówi Waldemar Płaczak z firmy Hale Namiotowe Lesław Ciasnocha. - Później wchodzi już wyposażenie wnętrza, czyli ekrany, miejsce dla publiczności oświetlenie itd.

- Pojawi się sprzęt wrażliwy, oświetlenie, nagłośnienie, trybuny, wejścia, przejścia - to wszystko, co jest potrzebne, żeby nasi widzowie mogli bezpiecznie i w miarę komfortowych warunkach oglądać filmy na festiwalu – uzupełnia Zbigniew Dobrosz – producent Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. 


Sale kina plenerowego – bo w sumie do takiego zaliczyć można namioty kinowe Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi – gotowe będą na 29 lipca, kiedy to rozpocznie się XI edycja festiwalu.


11. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 29 lipca – 6 sierpnia 2017 w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zapraszamy.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Redakcja
    11. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 29 lipca - 6 sierpnia 2017 w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zapraszamy.
  • Jola
    Od kiedy do kiedy ten festiwal nie wiadomo! Budowa namiotów ukończy się 29 lipca. Mam przyjechać 1, 2 czy 4 lipca, czy pod koniec sierpnia? Ale dno informacyjne, nikomu to nie służy!...

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę