Młynarski na Dwóch Brzegach

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi zaprasza na niezwykłe spotkanie z piosenką Wojciecha Młynarskiego w Kazimierzu Dolnym podczas Festiwalu Dwa Brzegi.

Wojciech Młynarski w pełnometrażowym dokumencie Alicji Albrecht-Mroziewicz. Kto podziwiał Młynarskiego za jego błyskotliwość, spostrzegawczość, muzykalność, kto identyfikował się z jego wspaniałymi ponadczasowymi pointami – ten znajdzie się u boku ich twórcy. Tak blisko, jak nigdy podczas jego życia.

Intymny dokument zbudowany wokół ostatniego wywiadu Mistrza przeprowadzonego przez Alicję Albrecht-Mroziewicz – przeplatany wypowiedziami członków rodziny i artystycznych przyjaciół Młynarskiego – wzbogacony  został archiwalnymi fragmentami koncertów i recitali, których istnienia nawet nie podejrzewaliśmy.

A na otwarcie festiwalu: Jan Młynarski i Gaba Kulka w koncercie „Młynarski plays Młynarski” przypominającym utwory Wojciecha Młynarskiego (29 lipca, sobota, Zamek w Kazimierzu Dolnym, bilety: 60 zł).

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Wojciechem Młynarskim w Kazimierzu Dolnym podczas Festiwalu Dwa Brzegi.

Sprzedaż biletów na wszystkie wydarzenia i pokazy Dwóch Brzegów rozpocznie się 17 lipca 2017 (godz. 12:00). Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów oraz profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE. 11. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 29 lipca – 6 sierpnia 2017 w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. 


Źródło: Dwa Brzegi

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę