Młynarski na Dwóch Brzegach

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi zaprasza na niezwykłe spotkanie z piosenką Wojciecha Młynarskiego w Kazimierzu Dolnym podczas Festiwalu Dwa Brzegi.

Wojciech Młynarski w pełnometrażowym dokumencie Alicji Albrecht-Mroziewicz. Kto podziwiał Młynarskiego za jego błyskotliwość, spostrzegawczość, muzykalność, kto identyfikował się z jego wspaniałymi ponadczasowymi pointami – ten znajdzie się u boku ich twórcy. Tak blisko, jak nigdy podczas jego życia.

Intymny dokument zbudowany wokół ostatniego wywiadu Mistrza przeprowadzonego przez Alicję Albrecht-Mroziewicz – przeplatany wypowiedziami członków rodziny i artystycznych przyjaciół Młynarskiego – wzbogacony  został archiwalnymi fragmentami koncertów i recitali, których istnienia nawet nie podejrzewaliśmy.

A na otwarcie festiwalu: Jan Młynarski i Gaba Kulka w koncercie „Młynarski plays Młynarski” przypominającym utwory Wojciecha Młynarskiego (29 lipca, sobota, Zamek w Kazimierzu Dolnym, bilety: 60 zł).

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Wojciechem Młynarskim w Kazimierzu Dolnym podczas Festiwalu Dwa Brzegi.

Sprzedaż biletów na wszystkie wydarzenia i pokazy Dwóch Brzegów rozpocznie się 17 lipca 2017 (godz. 12:00). Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów oraz profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE. 11. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 29 lipca – 6 sierpnia 2017 w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. 


Źródło: Dwa Brzegi

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę