Ciasto pod znakiem Koszczyca

"Hotelowy zawrót głowy" i "Magistrala", "Paleciak" i "Apartament śmietankowy", "Gościniec" i "Hotelowy kogel – mogel" – te inne ciasta w czasie Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego przyciągały swoim zapachem i smakiem amatorów słodyczy do stoiska Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza.

Kawa, herbata i ciasta o dziwnie brzmiących nazwach serwowali uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza podczas 7. Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego w Kazimierzu Dolnym.  "Infrastruktura", "Recepcja", "Kontener" czy "Kompletacja" kojarzą się bardziej z logistyką czy hotelarstwem niż z domowymi wypiekami.

- Ciasta, które oferujemy gościom Jarmarku, to pomysł na promocję naszej szkoły. Chcemy zwrócić uwagę, że w klasach technikum naszego Koszczyca uczą się obecnie hotelarze i logistycy. Nazwy ciast to terminy związane z obu zawodami - mówiąuczniowie z Koszczyca.

Na zakończenie Jarmarku wysiłek społeczności szkolnej został nagrodzony w konkursie na najładniejsze stoisko VII Kazimierskiego Kiermaszu Świątecznego wyróżnieniem, które Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza otrzymał obok Stowarzyszenia Agape.

 

Tekst: Społeczność Koszczyca
Fot. Katarzyna Ponikowska

 

Skomentuj


Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę