Bilety na Dwa Brzegi

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi tuż tuż. Właśnie rozpoczyna się sprzedaż biletów. W tym celu na stronie www.dwabrzegi.pl otwarto e-sklep.

Można już zakupić bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2011. W e-sklepie na www.dwabrzegi.pl znajdą Państwo dwa rodzaje karnetów obejmujących wejściówki do Dużego Namiotu (pakiet 10 i 15 wejść) i Małego (10 i 5 wejść).


Za pośrednictwem Internetu można kupić także bilety na filmy otwarcia i zamknięcia festiwalu. Dwa Brzegi otworzy 30 lipca premierowy pokaz „Chłopca na rowerze” – najnowszego filmu braci Dardenne, który w tym roku zdobył Grand Prix na festiwalu w Cannes.


W dziale muzycznym e-sklepu znajdą Państwo bilety na koncert Daniela Melingo, Rykardy Parasol, Zamach na Grupy MoCarta ze Zbigniewem Zamachowskim, a także występ Andrzeja Bieniasa ze Stowarzyszeniem Konstruktorów Słów i Dźwięków i „Niepłytką płytką”.


Wydarzenia festiwalowe Dwóch Brzegów odbywać się będą nie tylko w Kazimierzu, ale także w Janowcu i Puławach.


Szczegóły dotyczące pojedynczych biletów i karnetów uprawniających do wejścia do wszystkich plenerowych kin na www.dwabrzegi.pl

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę