Bilety na Dwa Brzegi

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi tuż tuż. Właśnie rozpoczyna się sprzedaż biletów. W tym celu na stronie www.dwabrzegi.pl otwarto e-sklep.

Można już zakupić bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2011. W e-sklepie na www.dwabrzegi.pl znajdą Państwo dwa rodzaje karnetów obejmujących wejściówki do Dużego Namiotu (pakiet 10 i 15 wejść) i Małego (10 i 5 wejść).


Za pośrednictwem Internetu można kupić także bilety na filmy otwarcia i zamknięcia festiwalu. Dwa Brzegi otworzy 30 lipca premierowy pokaz „Chłopca na rowerze” – najnowszego filmu braci Dardenne, który w tym roku zdobył Grand Prix na festiwalu w Cannes.


W dziale muzycznym e-sklepu znajdą Państwo bilety na koncert Daniela Melingo, Rykardy Parasol, Zamach na Grupy MoCarta ze Zbigniewem Zamachowskim, a także występ Andrzeja Bieniasa ze Stowarzyszeniem Konstruktorów Słów i Dźwięków i „Niepłytką płytką”.


Wydarzenia festiwalowe Dwóch Brzegów odbywać się będą nie tylko w Kazimierzu, ale także w Janowcu i Puławach.


Szczegóły dotyczące pojedynczych biletów i karnetów uprawniających do wejścia do wszystkich plenerowych kin na www.dwabrzegi.pl

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę